Lifestyles Intra TrioPack 3 x 950 ml

Vhodné pro děti od
    od 3 let
    CBD
    CBG

Výhodné balení Intry od společnosti Lifestyles se slevou 20 % a možností dosažení slevy 30 % (resp. až 40 % v případě zapojení se do distribuce). Při objednávce lze kombinovat sirup i kapsle. Součástí balení je i registrační formulář, kterým se uzavírá smlouva se společností Lifestyles. Intra (kapsle i sirup) je bylinná směs tvořená výtažky z dvaceti tří druhů bylin a rostlin. Intra podporuje jednotlivé systémy organizmu a uvádí jejich činnost do rovnováhy. Užívá se jako prevence i jako doplněk léčby. Vhodná pro uživatele zdravé i s nejrůznějšími zdravotními problémy. Užívat mohou i děti od tři let, budoucí a kojící matky. Vhodná také pro sportovce.

• Bylinky ze světa
      • Snadná konzumace
      • Neuškodí
      • Nefunkčnost
      • Nedobrá chuť

Intru jsem si koupila v naději, že mi pomůže zlepšit imunitu. Jako učitelka v MŠ jsem vystavena častým a různorodým onemocněním. Bohužel na mé zdraví Intra neměla žádné účinky.

• chutná mi :-)
      • je zdravá :-)
      • vyhovuje mi :-)
      • a teď vážně: Intra se mi opravdu osvědčila ze všech podobných přípravků nejvíc.

Tady k tomu balíčku tří Inter s registrací a slevou:

když jsem začala Intru užívat, byla dost drahá a kdo chtěl slevu, musel zaplatit registrační poplatek. To se ale vyplatilo jen při větším odběru za rok.
      Tento balíček tří INter a již se slevou jsem proto uvítala. Žádný registrační poplatek, žádné povinné objednávky... To mi vyhovuje. Dobře, že to konečně někoho napadlo, že platit poplatek při registraci je nesmysl.

• Intra je velmi dobrý a kvalitní produkt, užívám ho již dlouho
      • Tento balíček se mi hodil kvůli slevě - jinak těm slevám moc nerozumím

Intru užívám již několik let. Cítím se lépe, více elánu. Kdysi Intru užívala moje maminka, pak nebyla několik let Intra k dostání, tak začala užívat něco jiného, ale před časem jsme Intru objevili na internetu, tak se k ní maminka vrátila a já jsem se přidal. Jsme spokojeni.

• pomáhá - cítím se mnohem lépe než dříve

Vyrábí kanadská firma - kanaďané jsou v tom velmi dobří
      Četl jsem jakési pojednání o Intře (něco z polska), které mě zaujalo.
      Lidé Intru chválí.
      Tak jsem se rozhodl vyzkoušet a po půl roce užívání jsem velmi spokojen. Zvláště proto, že jsem se zbavil nepříjemné únavy.

• účinky
      • sleva

I tenhle produkt ráda podpořím! Včera jsem na to zapomněla :-o, tak to napravím teď.

Intru užíváme jako rodina již několik let, zkoušeli jsme i jiné produkty, ale k Intře jsme se vrátili. Možná je to jen subjektivní dojem, ale zdá se nám, že účinky Intry jsou tak nějak výraznější. Netrpíme nějakými závažnými chorobami, ale Intra nám dává přinejmenším energii do každodenních povinností.

Intra TrioPack je fajn hlavně kvůli slevě. Jinak je to totéž, jako Intra sirup 950ml (viz https://detoxikace.heureka.cz/lifestyles-intra-sirup-950ml), jen s tím rozdílem, že to vyjde laciněji a jsou to tři kusy najednou.

• První část českého videa o Intře. Autoři videa nám nejsou známi, video je již staršího data, ale svým obsahem je stále aktuální.

Zobrazit video recenzi

• Druhá část českého videa o Intře. Autoři videa nám nejsou známi, video je již staršího data, ale svým obsahem stále aktuální.

Zobrazit video recenzi

• Intra je přírodní produkt
      • její užívání je jednoduché a bez vedlejších účinků
      • Intra je na trhu od r. 1992 a je stále oblíbená: tedy léty prověřená kvalita
      • známky kvality COR 341, GMP a HACCP
      • doporučeno bylinkářem
      • dobré reference od uživatelů (přátel) kteří Intru užívají
      • dobrá osobní zkušenost
      • Intra Trio Pack je cenově výhodný balíček: sleva 20 %

Uvádím totéž, co u produktu Lifestyles Intra sirup 950ml (https://detoxikace.heureka.cz/lifestyles-intra-sirup-950ml/)

Někdy kolem roku 2002 mi bylinný produkt Intra doporučil přítel bylinkář, neb jsem hledal něco, co by mi pomohlo zbavit se alergie.
      Začal jsem tedy s užíváním Intry a to v době, kdy byla alergie nastartovaná. Zhruba po třech týdnech jsem pocítil výrazné zmenšení alergických reakcí a po dalším týdnu užívání Intry jsem byl úplně bez potíží. Během podzimu a jara následujícího roku - kdy jsem bral Intru celou dobu - pak výrazné zkrácení léčby a následné rekonvalescence chřipkových onemocnění.

V červnu 2011 jsem začal spolu s Introu užívat i produkt Nutria. Během následujícího půl roku se mi zlepšovalo zažívání (trávení) a zhubl jsem o cca. 6kg, což jsem potřeboval. Bylo to bez diety, bez zásadní změny v životosprávě či životního stylu.

Osobně tedy mohu potvrdit, že užívání produktu Intra a společné užívání produktů Intra a Nutria opravdu pomáhá.
      Ještě pro upřesnění: Intru užívám téměř bez přerušení od r. 2002, Nutrii od léta 2011 taktéž bez přerušení (nebo s přerušením jen na několik dnů během roku).

Intru vřele doporučuji.