Les 3 Chênes Saframyl 14 tablet

Množství
28 tbl

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Bez vedlejších účinků

Koupila jsem si tento výrobek na překonání období po vysazení klasických antidepresiv. Očekávala jsem usnadnění vysazení. Bohužel, toto nesplnil, byť jsem AD vysazovala pomalu a na Saframyl přešla až poté.
    Doporučila bych ho spíše jako první volbu v případě, že žádné léky na psychiku člověk neužívá, na překonání nějakého těžšího období. Pokud ho chcete vyměnit místo chemie, tak nefunguje. Užívala jsem ho 1 měsíc.

• Pomáhá

unisex
0 g
Množství
28 tbl

SAFRAMYL je přírodní produkt příznivě působící na psychickou pohodu.

Působí na neuromediátory v mozku, které ovlivňují naši náladu. Klinicky testovaný efekt extraktu ze šafránu odstraňuje příznaky sklíčené nálady.

Účinné látky:

Satiereal(safranal)

Tryptofan

Vitamin B6

SAFRAMYL je přírodní pomocník v boji se sklíčenou náladou.

Klinicky testovaný efekt extraktu ze šafránu odstraňuje příznaky sklíčené nálady již po 14 dnech užívání.

Užívá se 1 tableta denně před obědem. Doporučená délka užívání je 1 měsíc a více.

Složení:

• SATIEREAL® (24.5%): extrakt z blizen šafránu (Crocus sativus) bohatý nasafranal: L-tryptofan (11,92%); pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6); plnivo: mikrokrystalická celulóza: protispékavé látky: fosforečnan vápenatý, koloidní oxid křemičitý, stearát horečnatý: obalové látky: hydroxypropylmethyl celulóza, šelak, polydextróza, arabská guma, polyvtnylpyrrolidon, estery kyseliny octové a mono a diglyceridů mastných kyselin, talek; barviva: oranžová žluť S, oxid titaničitý, oxid železitý Žlutý, oxid železřtý červený. Tento produkt obsahuje stopy sóji.
  • Upozornění: Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Přípravek musí být uchováván mimo dosah dětí. Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Informujte Vašeho lékaře a/nebo lékárníka v případě současného užívání léků.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Pilulka.cz

• Bez vedlejších účinků

• Výborný produkt,mne osobne zabral cca do 2 týždňov :)
    • Vysoká cena.

Vybrala som si ho,nie podla recenzií,ale na základe info od výrobcu,ktorý presne uvádza jeho klinicky overené účinky.Pre mňa je výborný produkt a nie žiadny "placebo efekt".

• funguje na změny nálad, podrážděnost, sklíčenost
    • vyšší cena

Tento produkt mi pomohl se stabilizací nálady a s podrážděností. Cítím se daleko vyrovnanější a dokážu řešit věci s daleko větším klidem. Nemůžu hodnotit vliv produktu na klinickou depresi, ale pokud máte podobné problémy rozhodně doporučuji vyzkoušet.

• Pomohl mi

Cena je opravdu šílená (koupil jsem větší balení 28 tbl. - v lékárně asi 735 Kč), ale pomohlo mi to na těžkou úzkost projevující se nepravidelnou činností srdce. Zabírá už po pár dnech.

• Pomáhá
    • Nic,možná cena když není v akci je trošku vyšší

Na slabší deprese opravdu zabírá

• není to těžký chemický dryák

mně na skleslost způsobenou hodně starostmi pomohl

• , zakoupeno v EUCLékárna.cz

• účinkuje perfektně

tento produkt jsem si vybral na základě recenzí
    účinkuje jak má
    tento produkt doporučuji

• Zabral hned po prvej tabletke odporucam ! Citim sa fajn az mi je to divne pretoze som to dlho nezazila :D

• , zakoupeno v 24-Lékárna.cz

• Funguje to !!!
    • Žádné vedlejší účinky.
    • Dražší :(

OK.

• , zakoupeno v 24-Lékárna.cz

• rychlý nástup účinků
    • pozitivní efekt přetrvává i několik týdnů po vysazení
    • na přírodní bázi

pomohl mi