KIKI Health Marine Collagen Beauty Blend kolagen prášek 200 g od 785 Kč - Heureka.cz

KIKI Health Marine Collagen Beauty Blend kolagen prášek 200 g

Popis produktu

Parametry produktu

Hmotnost
200 g

Parametry produktu

Hmotnost
200 g

Popis produktu

KIKI Health Marine Collagen Beauty Blend (kolagen prášek), 200 g

Kolagen je nejhojnější bílkovinou v lidském těle a je součástí kůže, kostí, svalů, chrupavek, vazů a pojivových tkání. Kolagen je látka, která drží tělo pohromadě a vytváří pouto, které zajišťuje pevnost, pružnost a strukturu. Bohužel produkce kolagenu se s přibývajícím věkem přirozeně vyčerpává. Ten mořský kolagen je enzymaticky zpracován tak, aby zůstaly peptidy neporušené, polypeptidy jsou díky své nízké molekulové hmotnosti plně stravitelné a šetrné ke střevům.

  • Hydrolyzovaný mořský kolagen.
  • Udržitelným zdrojem z udržitelného certifikovaného rybolovu.
  • Typ 1. čištěný kolagen.
  • Z volně žijících ryb.
  • Přirozeně vysoký obsah bílkovin.
  • Přispívá k růstu a udržení svalové hmoty a kostí.

Dávkování:

Dávkování pro dospělé 1/1,5 čajové lžičky jednou nebo dvakrát denně, podle vašich osobních potřeb a životního stylu. Přidejte do vody, smoothie nebo džusu.Jedna porce, 10 g (2 lžičky) poskytuje 7500 mg mořského kolagenu.

Složení

Hydrolyzovaný mořský kolagen (ryby), organický prášek Acai, organický prášek Camu Camu, kyselina hyaluronová. Hlavní druhy ryb: treska obecná (Gadus morhua), treska aljašská (Theraga chalcogramma), treska tmavá (Pollachius virens), treska jednoskvrnná (Melanogrammus aeglefinus) a platýs velký (Pleuronectes platessa)

Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Není vhodné podávat přípravek současně s jinými perorálními léky, protože jejich vstřebání může být významně omezeno. Užívat nejdříve 2 hodiny po podání léku. Přirozeně bez pšenice, lepku, laktózy a mléka.

Balení 200 g 

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.