Jukl tinktura Kalok 100 ml

Popis: Bylinný extrakt, který harmonizuje funkci měkkých orgánů těla - patří mezi ně např. játra, žlučník, slinivka, slezina, žaludek, střeva, prostata, lymfatické žlázy, ale i...
Doporučená nabídka Prirodnizdravi.cz

Vhodné pro děti od
od 3 let
CBD

• , zakoupeno v Bylinářství Jukl

Produkt mi byl doporučen přímo Bylinkářstvím k léčbě při chemoterapii. Vzhledem ke krátkodobému užívání nelze hodnotit účinky. Ale věřím a zatím jsem nezaznamenala žádná negativa.

opravdu účinkuje, potíže zmizely, sice není na chuť dobrý,ale funguje skvěle

• , zakoupeno v Bylinářství Jukl

Kalok mi byl doporučen panem Juklem v roce 2014 a od té doby ho spolu s dalšími jeho přípravky stále užívám. Věřím v jeho účinky, díky němu a ostatním bylinkám jak říkám z "Juklovy zázračné zahrádky" jsem pohodově zvládla chemo i bio léčbu při CLL. Určitě doporučuji a nejen Kalok.

Oblast užití
pro vegetariány
Vhodné pro děti od
od 3 let
CBD

• Popis: Bylinný extrakt, který harmonizuje funkci měkkých orgánů těla - patří mezi ně např. játra, žlučník, slinivka, slezina, žaludek, střeva, prostata, lymfatické žlázy, ale i plíce. Přípravek je vhodný užívat v průběhu ozařování a tím příznivě napomáhat k rozkvětu těla a duše.
  • Složení: 88% voda, extrakt z bylin 12%: měsíček lékařský, dobromysl obecná, truskavec ptačí, vřes obecný, kůra konduranga, listy jmelí, kyselina askorbová.
  • Dávkování: Každý den vypijte 1/4 lahvičky KALOKu 10 minut před snídaní a 1/4 lahvičky v pozdním odpoledni, cca 10 minut před večeří (optimálně v 18 hod, ne však po 19 hodině), ředěný ve 2 dcl vody. Dětem mezi 3 a 12 lety dávejte poloviční dávkování.
  • Trvanlivost: V uzavřeném stavu 24 měsíců. Po otevření lahvičky při pokojové teplotě spotřebujte do 2 dnů (odpovídá dávkování), při uskladnění v chladničce do 4 dnů.
  • Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Balení: kartónová krabička obsahuje 8 VE lahviček po 100 ml (balení na 16 denní kúru)

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

opravdu účinkuje, potíže zmizely, sice není na chuť dobrý,ale funguje skvěle

• , zakoupeno v Bylinářství Jukl

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Bylinářství Jukl

• působí aktivně na moje problémy
  • , zakoupeno v Bylinářství Jukl

Velmi mi pomohl při akutním zánětu mandlí a celkově zlepšilo užívání moji vitalitu a energii.

• , zakoupeno v Bylinářství Jukl

Užívám Kalok již třetím rokem a nedám na něj dopustit. Jen a jen doporučuji.

• balení
  • , zakoupeno v Bylinářství Jukl

• hlavně že to není chemie,které si jinak užijeme více jak dost

Před prvním nákupem jsem obdržel od firmy pro mě užitečné informace

• , zakoupeno v Bylinářství Jukl

• problémy,kvůli kterým ho moje mamka brala zmizely
    • od té doby bere pravidelně jako prevenci
    • chuťově dobrý není,ale dá se vypít
  • , zakoupeno v Bylinářství Jukl

• Brzký nástup pozitivního účinku na mé zažívací problémy:-).