Jukl bylinná směs Ledviny 100 g

100 g

• proti jiným komerčním bylinným čajům má skvělou chuť
  • , zakoupeno v Bylinářství Jukl

Jako prevence velice dobré.

Více energie

100 g

Blahodárně působí nejen při snížené funkci a problémech s ledvinami, ale i močovým měchýřem, zánětech kloubů, otocích a obecně při všech druzích vylučovacích potíží a zvýšené hladině triglyceridů.

Spolehlivě řeší urologické problémy.

Posiluje ledviny.

Záněty močového měchýře.

• Popis: Blahodárně působí nejen při problémech s ledvinami, ale i močovým měchýřem a obecně při všech druzích vylučovacích potíží a zejména pro posílení funkce oslabených ledvin.
  • Složení: Celík zlatobýl, Maceška, Bez černý, Rdesno ptačí – truskavec, Přeslička, Smil písečný, Bříza
  • Příprava: 2 kávové lžičky do 1/4 litru studené vody, vodu svařit, nechat 1 minutu vařit a pak 10 minut odstát a přecedit.
  • Dávkování: Pít 2 až 3 krát denně
  • Balení: Papírový sáček - 100 g netto

• proti jiným komerčním bylinným čajům má skvělou chuť
  • , zakoupeno v Bylinářství Jukl

Jako prevence velice dobré.

Více energie

• pomáhá
  • , zakoupeno v Bylinářství Jukl

Výborné složení čaje s porovnáním s ostatními podobnými čaji na ledviny. Více čurám a nebolí mě ledvina

• , zakoupeno v Bylinářství Jukl

Již léta trpím na záněty močových cest, které se opakují i několikrát do roka. Pozorovala jsem bolesti v bederní páteře. V listopadu 2017 jsem skončila opět u lékaře, který mi předepsal antibiotika a z ultrazvuku zjistil, že mám zrohovatělý okraj levé ledviny a doporučil mi podrobnější vyšetření a pak se rozhodne, co bude dál. Bolesti, které jsem měla při močení byly opravdu velké. Začala jsem pravidelně užívat bylinky od pana Jukla: Ledviny - čaj, Bříza list - bylina, Plavuň - kapsle, Přeslička - kapsle, tinktury lichořeřišnice a zlatobýl celík, turan, Niermison - od firmy Sonnenmoor, jedla jsem 1x týdně vařenou kořenovou zeleninu (mrkev, petržel, celer). Vše jsem poctivě užívala 3 měsíce a výsledek je zatím výborný. Necítím žádné bolesti, zánět se neopakuje a vrátila se mi kvalita života. Vše na co jsem musela dávat dříve pozor (nohy v teple, nebýt v zimě dlouho venku a neprochladnout, apod.) už nemusím. Cítím se skvěle. Koncem února 2018 jsem byla na SONO - výsledek - levá ledvina bez nálezu a močový měchýř, jako by nikdy žádný zánět neprodělal. Poslali mě domů bez nutnosti bolestivých urologických vyšetření :-). Děkuji moc.

• , zakoupeno v Bylinářství Jukl

tato čajová směs je výborná, kupuji si čas od času, abych se pročistila a méně mě bolela kolena pravidelně

• používám teprve týden
  • , zakoupeno v Bylinářství Jukl

• je možné jej aplikovat po antibiotikách
  • , zakoupeno v Bylinářství Jukl

• Ledvinovou směs používám již po třetí a jsem opět spokojená.
    • Příjemně chutná a krásně voní...a ledviny si spokojeně vrní;-)