Jukl bylinná směs Endometrióza 100 g

Složení: Jehlice, Lékořice, Drmek, Kontryhel, Ostropestřec, Řebříček Balení: Papírový sáček 100 g netto   Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte...
Doporučená nabídka Bylinářství Jukl

Skladem • 1 varianta95 Kč99 % • 10 059xDalší informace
Skladem • 1 varianta75 Kč96 % • 382xDalší informace
Skladem • 1 varianta75 Kč100 % • 246xDalší informace
Skladem • 1 varianta75 Kč95 % • 145xDalší informace

100 g

• po asi ročním užívání jsem se vyhnula operaci
  • , zakoupeno v Bylinářství Jukl

zatím piji čaj krátkou dobu,tak nemohu posuzovat.

• , zakoupeno v Bylinářství Jukl

• Už jenom to, že je a nemusím běhat po pláních a za měsíčku sbírat bylinky.

Mě osobně směs pomohla takřka odstranit nepříjemné projevy, bolestivost. Musím však upozornit, že jsem po operaci, takže ložiska, která šla jsou z 99% odstraněna.

100 g

• Složení: Jehlice, Lékořice, Drmek, Kontryhel, Ostropestřec, Řebříček
  • Balení: Papírový sáček 100 g netto

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určené jako náhrada pestré stravy.

• po asi ročním užívání jsem se vyhnula operaci
  • , zakoupeno v Bylinářství Jukl

zatím piji čaj krátkou dobu,tak nemohu posuzovat.

• , zakoupeno v Bylinářství Jukl

• Už jenom to, že je a nemusím běhat po pláních a za měsíčku sbírat bylinky.

• , zakoupeno v Bylinářství Jukl

• velké balení, mně nechutná, je v něm lékořice, ale je zdravý tak se překonám :)
    • -

velké balení, mně nechutná, je v něm lékořice, ale je zdravý tak se překonám :)

• , zakoupeno v Bylinářství Jukl

Čaj mi byl doporučen, používám ještě s tabletkami na endometriozu a rozhodně "pracují".. :-)