JRP Enterprise Wurm Ex 20 tablet

CBD

Získala jsem více energie
    Zlepšilo se mi trávení

• , zakoupeno v Benu.cz

Nezpozorovala jsem vůbec žádný účinek.

• , zakoupeno v Lékárna Oáza

• V zázraky nevěřím, ale mám vždy dobrý pocit, když si udělám tuhle kúru.

Oblast užití
od 3 let
Vhodné pro
pro vegetariány
CBD

Wurm-Ex obsahuje extrakt listových pupenů ořešáku královského, který přispívá k přirozené obraně těla před externími agenty a k normální funkci střevního traktu.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 105 645 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč99 % • 51 621 recenzíDalší informace

• I když se o tom mnohým z nás nechce mluvit, pravda je taková, že v lidském těle může přežívat něco, co v něm nemá co poh...

Zobrazit celou recenzi na ifarmacie.cz

• Vyprazdnily se mi střeva, zlepšila pravidelná stolice.
    • Parazitů jsem se nebavila! Kvůli čemu jsem doplněk zakoupila. Únava přetrvává stále. Nic zásadního se po 10ti denní kúře nezměnilo. Vyhozené peníze.

Nedoporučuji, už bych po druhé nekoupila.

• Účinek!!!

Dcera (13 let) měla opakovaně roky roupy. Bojovali jsme s nimi takových 5 let. Kolik Vermoxu a česneku spořádala a po týdnu opět obtížě zpět. Až na jaře jsem koupila Wurm-Ex a od té doby klid. Už jsem ani nedoufala, že něco zabere.
    A navíc se narozdíl od Vermoxu jedná o přírodní produkt!

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 105 645 recenzíDalší informace

Získala jsem více energie
    Zlepšilo se mi trávení

• , zakoupeno v Benu.cz

Nezpozorovala jsem vůbec žádný účinek.

• , zakoupeno v Lékárna Oáza

• V zázraky nevěřím, ale mám vždy dobrý pocit, když si udělám tuhle kúru.

• 100% funkční
    • Žádné

Po ročních bolestech kyčelního kloubu kdy jsem občas nemohla ani na nohu a nic nepomáhalo jsem se dozvěděla, že toto může být způsobeno začervením. Dcera zase měla potíže s bolestí břicha a nadýmáním.
    Proto jsme se tento přípravek rozhodli vyzkoušet.
    Po prvních 10 tabletách ještě nic, pak je ta týdenní pauza a bere se zbytek kúry 10 tablet posledních, a to už mě přestali bolet klouby a dcera také měla po problémech s pobolíváním břicha.

Já mohla začít cvičit a vydrželo mě to už více jak rok se potíže nevrátily. Pro ten úspěch už jsme měli další kúru po roce, a už u tohoto pravidelného 1 krát za rok užívání zůstaneme.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Jsem v polovině užívání,zatím nehodnotím
  • , zakoupeno v Zdravi-Leky.cz

• srovnalo se vylučování, skončilo nadýmaní
    • vysoká cena
  • , zakoupeno v Lékárna.cz

Cítím se velmi dobře,mám pocit lehkosti,nejsem už tolik unavená.Určitě budu odčervování dělat pravidelně.