Hemann Diamid Přípravek na ekzémy 300 ml

Objem
300 ml
350 g

• , zakoupeno v prirodnilekarna.cz

• velice mi pomohl upravit metabolismus, udržuje mi i hladinu cukru v krvi na normálu

doporučuji pro všechny se stejnýma problémama

• , zakoupeno v EuroKing

• Již jednou jsem podobný produkt užíval a cítil jsem se velmi dobře.
    • Proti nemám nic.

Tento produkt jsem si vybral protože jsem diabetik a musím říci že se mi hladina cukru upravila na rozumnou hranici.Používání je bez problémů.Vřele doporučuji.Již jako malé děti jsme museli rybí tuk požívat po lžičkách a vůbec nám nechutnal.V současné době jsem rád že tento produkt existuje,

Určení
pro ženy
Objem
300 ml
350 g

Funkce výrobku je: snižovat plísně, svědění, zpevňovat cévy a kůži proti praskání zlepšovat periferní prokrvení, snižovat riziko atherosklerozy snižovat pocit žízně, prodlužovat intervaly močení, zlepšovat trávení zlepšovat toleranci k insulinu zmírňovat negativní působení některých léků na žaludek a střeva

DDD 3 x denně malou lžičku. ---300 ml = 90 dávek

Porucha metabolismu, úplavice cukrová (diabetes mellitus), která postihuje převážnou část lidského organismu je provázena mnohými potížemi. Většinou se zhoršují s přibývajícím věkem, nepříznivými vnějšími vlivy, sníženou imunitou, snadným vznikem infekce, rychleji probíhající sklerotisací cévního systému (nebezpečí infarktu, mozkové mrtvice, uzávěru periferních tepen), špatnou výživou nervových buněk, změnami oční sítnice, poruchou filtrace krve ledvinami, tvorbou nekróz a vředů hlavně na nohou a prstech a plísňovými úpornými ekzémy a záněty. Dá se tedy říci, že samotný diabetes 1. typu zkracuje život. Při systematickém užívání DIAMIDU se nebezpečí zmíněných průvodních komplikací minimalizuje.

Počátek užití bylinných směsí byl v podpůrné léčbě u těhotných žen – diabetiček u nichž se projevila přítomnost cukru v moči a současné svědění kůže, sliznic, neklidu, nechutenství a zvracení. Později pro úspěch se začal DIAMID užívat u diabetiků, kteří byli na perorálních antidiabetikách a dietě. Nakonec se k DIAMIDU dostali diabetici na insulinu s pokročilými průvodními komplikacemi (diabetické vředy na nohou, diabetické gangrény a vážné poruchy cévní na dolních končetinách, lidé s plísňovými ekzémy, s diabetickou retinopatii - nezánětlivého onemocnění sítnice, či výraznými neuropatiemi a po mozkové příhodě). U všech došlo ke zlepšení a po několikatýdenním užití k ozdravění. Pozoruhodně rychlá zlepšení zaznamenali pacienti po mozkové příhodě a s neuropatiemi. U vředových a plísňových onemocnění došlo k uzdravení po 2 měsících.

Diabetici na začátku onemocnění nemají představu o komplikacích, které je čekají a účinky DIAMIDU ještě nemohou zaznamenat, neboť vlastní zkušenosti chybí. V jejich případě jde o preventivní opatření a tak mohou plnohodnotný život prodlužovat. Výhodou je užití při různých infekcích (chřipky, angíny, bronchitidy), které jsou u nich častější než u jiných lidí a průběh častěji bývá komplikovanější a delší. Dosud není zvykem po antibiotické léčbě u diabetika provádět mikrobiální vyšetření na plísně nebo po předchozích onemocnění použít antimykotika. Průběžně podávaný DIAMID zvyšuje účinnost antibiotik a zamezuje rozmnožení plísní ve střevě i na kůži. Ve více případech u diabetiků bývá hypertense na podkladě atherosklerozy tepen. V tom případě je vhodná kombinace podpůrné léčby se saponinovou a antiagregační aktivitou (snížení krevní srážlivosti pomocí YUCCA shidigera 98,5%), která zabraňuje usazování soli vápníku a rozpouští fibrinové plaky na cévní stěně, usnadňuje vylučování degradovaných bílkovin a zabraňuje tvorbě trombů či je rozpouští. Taková kombinace je úspěšná zejména u periferních poruch cévního systému jako jsou bércové vředy, svalové křeče, suché nekrózy prstů (diabetická noha) a Burgerova choroba s úplným ucpáním cév.

Významný účinek stabilizační má DIAMID u poruch oční sítnice, kde skleróza očních cévek způsobuje zhoršení zraku a odchlipování sítnice. Také se rychleji rozvíjí šedý zákal a zmnožují se „mušky“, praskají cévky na bělmě.

Pozoruhodný efekt byl pozorován u diabetiků po mozkové příhodě. Pokud jako podporu metabolismu berou postižení DIAMID, jejich stav se zlepšuje zcela evidentně a rehabilitace je podstatně lepší a kratší. Další dobrý efekt byl pozorován u mladých dívek trpících anorexií (nechutenstvím) nebo bulimií (žravostí), u nich došlo k velké ztrátě na váze.. Realimentace (obnovení výživy) u těchto pacientů je obtížná, DIAMID ovlivňuje metabolismus cukrů, proto přibývání na váze není provázeno zažívacími potížemi a psychický stav se značně zlepšil (mozek pracuje na cukr). DIAMID není časově omezen v užívání. První pacienti jej berou již skoro 30 let.

Návyk a vedlejší účinky nejsou známy (sledováno 15 let).

MUDr. Václav Vydra, gynekolog a akupunkturista, Aš

Balení: 300ml

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v prirodnilekarna.cz

doporučuji pro všechny se stejnýma problémama

• , zakoupeno v EuroKing

• Již jednou jsem podobný produkt užíval a cítil jsem se velmi dobře.
    • Proti nemám nic.