Guanxi Golden Zlaté pastilky 20 ks

Forma produktu
pastilky

• , zakoupeno v dermocentrum.com

• Byly mi dodány ale tablety v jiném balení, než je na obrázku, krabička je zelená a počet tablet je 12.

Tento dodaný produkt již znám dva roky a jsem s ním velmi spokojena. Jsem astmatik a tablety mají rychlý účinek uvolnění dýchacích cest, bez vedlejších účinků. Doporučuji.

• , zakoupeno v PT Servis

zatím jsem neochutala

• , zakoupeno v Aléky.cz

• Chutné, účinné

Forma produktu
pastilky

Přírodní čínská medicína – GOLDEN ZLATÉ PASTILKY

Charakteristika :

Výtěžky z rostlin a plodů příznivě působí při bolestech v krku, průdušek, horních a dolních cest dýchacích, chřipce, problémech s hlasivkami, kašli, zvyšuje imunitu, osvěžuje dech a čistí hlas.

Složení :

• oplodí citry rubrum 0,085%,
  • anýzová silice 0,009%,
  • třtinový cukr.

Účinky :

Příznivě působí při bolestech v krku, průdušek, horních a dolních cest dýchacích, chřipce, problémech s hlasivkami, kašli, zvyšuje imunitu, osvěžuje dech a čistí hlas.

Doporučená denní dávka : 5 pastilek. Nepřekračujte doporučené denní dávkovaní.

Upozornění :

Pastilky jsou nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Skladujte v suchu a v původním obalu do 40°C mimo dosahu dětí.

Počet pastilek : 20 ks po 2g

• , zakoupeno v dermocentrum.com

• , zakoupeno v PT Servis

zatím jsem neochutala

• - chutné
    • - účinné proti bolesti v krku, uvolňuje nos
    • - levné
    • - účinek v průběhu 2 - 3 dnů
    • Nic.

Na začátku jsem byla skeptická, nicméně, účinek se dostavil hned po první pastilce. Uvolnění ucpaného nosu, úleva od bolesti v krku. A chutná všem :)

• , zakoupeno v Aléky.cz

• Chutné, účinné