GS Merilin Harmony 90 tablet

Věková skupina
pro dospělé
Vitamíny

• , zakoupeno v Apotek.cz

• používání produktu mi doporučila již před léty moje gynekoložka a neměla jsem žádné problémy s jeho používáním.

viz výše

• působí přesně podle popisu produktu
  • , zakoupeno v sLéky.cz

Doporučila mi léčitelka. Je to přírodní preparát, nemá vedlejší účinky, bere se jednou denně a fuguje u mne skvěle. Užívám již dvanáctým rokem. Vzhledem k tomu, že si čas od času něco zlomím ( už od mládí ), vždy kosti srostou v normálním termínu, tedy má dobrý vliv na osteoporézu. Doporučuji.

Forma produktu
Minerály
Věková skupina
pro dospělé
Vitamíny

Vysoce účinný, přírodní a nehormonální přípravek vyvinutý speciálně pro ženy v období menopauzy. Obsahuje klinicky ověřenou kombinaci bylinných extraktů – ploštičník hroznatý na všechny fyziologické projevy menopauzy (návaly horka, pocení), třezalku tečkovanou pro zlepšení nálady a psychickou pohodu. Navíc je obohacen o vápník a vitamin D3 pro pevnost kostí.

• Vysoce účinný – klinicky ověřené složení
  • Přírodní a nehormonální – unikátní kombinace bylinných extraktů
  • Vápník a vitamin D3 – navíc pro pevnost kostí

Popis výrobku
GS Merilin Harmony je vysoce účinný přípravek, který byl vyvinut na základě výzkumu potřeb žen v menopauze (1). Toto období totiž s sebou často přináší řadu obtíží, se kterými se ženy musí potýkat:

• návaly horka,
  • zvýšená potivost,
  • poruchy spánku,
  • nervozita a nadměrná podrážděnost,
  • nesoustředěnost,
  • výkyvy nálad.

GS Merilin Harmony obsahuje unikátní kombinaci extraktů ploštičníku hroznatého a třezalky tečkované, které velmi efektivně přispívají k udržení fyzické i psychické pohody v období menopauzy. Představuje tak účinné, přírodní a nehormonální řešení pro toto důležité období v životě ženy. Jeho složení je navíc obohaceno o vápník a vitamin D3, které jsou důležité pro zdraví kostí.

Výhody výrobku

• klinicky ověřená účinnost složení
  • přírodní a nehormonální alternativa pro řešení obtíží spojených s obdobím menopauzy
  • bezpečný pro dlouhodobé užívání, pro všechna období menopauzy i období před ní a po ní
  • nezpůsobuje váhový přírůstek
  • nezhoršuje křečové žíly, kterými trpí v menopauze více než třetina žen
  • snadné dávkování – pouze 1 tableta denně

Proč užívat GS Merilin Harmony

• Unikátní kombinace extraktů ploštičníku hroznatého a třezalky tečkované
  • Zlepšuje fyzickou a psychickou pohodu v období menopauzy
  • Obohacen o vápník a vitamin D pro pevnost kostí

Pro koho je vhodný
GS Merilin Harmony je určen všem ženám, které si přejí harmonicky prožít období menopauzy a které nemohou nebo nechtějí užívat hormony a preferují látky pocházející z přírody.

Popis složek
GS Merilin Harmony svým složením působí v období menopauzy synergicky trojím efektem – na fyziologické projevy, psychiku a pevnost kostí.

1. Standardizovaný extrakt z rostliny Cimicifuga racemosa (ploštičníku hroznatého) je klinicky ověřená látka (2), u které byla řadou kvalitních klinických studií potvrzena vysoká účinnost na všechny fyziologické jevy provázející menopauzu (návaly horka, zvýšená potivost…). Mnohými odborníky je považována za vůbec nejlepší nehormonální alternativu pro toto období (3). Obsažený výtažek z třezalky tečkované její účinky velmi vhodně doplňuje (4).

2. Extrakt z třezalky tečkované výrazně přispívá k psychické pohodě, emoční rovnováze a zdravému spánku v období menopauzy. GS Merilin Harmony obsahuje účinnou a bezpečnou dávku extraktu třezalky tečkované. Její obsažená denní dávka je zcela bezpečná a nepůsobí jako interakce k jiné medikaci.

Složení je obohaceno o 250 mg vápníku a vitamin D3, jejichž dostatečný příjem je v tomto období obzvláště důležitý pro pevnost kostí.

Je vhodný i pro ženy, které mají pravidelnou menstruaci, ale začínají se u nich projevovat změny spojené s menopauzou.

Kdy užívat
GS Merilin Harmony je určen pro všechna období menopauzy i období před ní a po ní.

Je zcela bezpečný pro dlouhodobé užívání.

Zdroje:

Marketingový průzkum specifických potřeb žen v menopauze 3/2008.
Schmidt M, Polasek W, Käufeler R. J Menopause 2005; 12 (1): 27–32, Wuttke W, et al. Maturitas 2003;44:S67–77.
Donat J. Domena, 2006, s. 98. ISBN 80–239–8422–5.
Briese, V.: et al. Maturitas 57 (2007), 405–414.

Doporučené dávkování
1 tableta denně během jídla.

Doporučená doba užívání je aspoň 2 měsíce.

Efekt lze očekávat nejdříve po 2–4 týdnech užívání.

Upozornění

• Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.
  • Skladujte mimo dosah dětí.
  • Nepřekračujte doporučené dávkování.
  • Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy.
  • V období menopauzy se doporučuje pravidelná preventivní gynekologická kontrola vždy po 6 měsících. V případě podezření na jaterní onemocnění přípravek neužívejte a vyhledejte lékaře.
  • Uchovávejte v suchu při teplotě 10–25 °C.
  • Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením.
  • Výrobek je bez cukru, bez lepku a bez laktózy.

Se svolením Green-Swan Pharmaceuticals Ltd., England vyrábí Green-Swan Pharmaceuticals CR, a. s. Pod Višňovkou 27, 140 00 Praha 4-Krč, Česká republika.

• , zakoupeno v Apotek.cz

viz výše

• působí přesně podle popisu produktu

• , zakoupeno v Benu.cz

pomáhá od odvápnění kostí

• , zakoupeno v GS KLUB

• Jsu spokojena. Doporucila mi ho svagrova
  • , zakoupeno v GS KLUB

přírodní produkt, potlačil u mne návaly, lze užívat dlouhodobě, celkově jsem spokojená

• , zakoupeno v První-lékárna.cz

Potíže ustoupily

• , zakoupeno v sLéky.cz

Velice mi pomáhá při zdravotních problémech (návaly), Určitě bych ho doporučila ostatním, které mají občas podobné problémy. Konkurenční výrobek žádný neznám a ani nemám potřebu ho vyhledat.

• , zakoupeno v Benu.cz

mám s tímto produktem dobré zkušenost, potíže se opravdu o dost zmírnily, mohu jen doporučit

• , zakoupeno v Lékárna.cz

4 roky po odstranění dělohy a vaječníku mě postihli velké návaly horka .Na doporučení gynekologa jsem zakoupila GS merilin harmony .Mám již 2 balení a jsem spokojena