Growman Plains CBD olej 3% bez příchuti 10 ml

oleje
Objem
10 ml

• , zakoupeno v Speciální zahradnictví

• Napoprvé jsem neočekával razantní změnu. Jsem spokojen s postupným vylepšováním tělesné kondice.
    • Tento produkt jsem si vybral na doporučení známých.
    • Potřebuji vyzkoušet který přípravek je pro mně nejvhodnější.
    • Nutno připustit, že ještě nějaký čas bude na definitivní posouzení
    • zapotřebí.
    • Žádné negativní poznatky nemám.

Důvodem pro výběr tohoto produktu byla snaha získat znalosti o účinnosti tohoto produktu.
    Při příštím nákupu si musím dávat pozor na cenové relace tohoto i obdobných produktů.

• výrazná úleva od bolesti
    • dobrý spánek
    • malé množství a pro mě osobně vysoká cena

Začala jsem brát kapky hned po převzetí a to 3 kapky ráno a večer pod jazyk. Chutí mi připomíná lněný olej. Už druhý den jsem pociťovala výrazné zmenšení bolestí v nohou ( pocit těžkých nohou, neklid..)
    Ustaly noční návštěvy na toaletu. Usínám celkem rychle a spím jako dudek až do rána.
    Uvidím čím mě ještě překvapí, protože je zatím beru 5 dní.

Forma produktu
oleje
Objem
10 ml

Fénixovy kapky, 3% CBD olej bez aroma, jsou vyráběny špičkovou metodou z technického bio konopí nejvyšší kvality. Náš patentovaný postup umožňuje zachovat co nejpřirozenější a nejcelistvější kanabinoidní profil rostliny. Konopný olej Fénixovy kapky se zcela přírodním CBD výtažkem obsahuje další kanabinoidy a terpeny.

CBD pomáhá na úzkost, nespavost, revmatismus, roztroušenou sklerózu, epilepsii aj. Není toxický, naopak chrání buňky před stárnutím, nejrůznějšími otravami a neurodegenerativními poruchami. Zmírňuje účinky THC, dokáže pomáhat lidem i zvířatům.

Prokázané účinky přírodního CBD antiepileptické – snižuje počet záchvatů protizánětlivé – tlumí záněty a chrání před nimi neuroprotektivní – chrání nervové buňky a centrální nervovou soustavu antipsychotické – zklidňuje příznaky psychózy antidepresivní – tiší symptomy deprese analgetické – pomáhá tlumit bolest antidiabetické – přispívá ke snižování hladiny cukru v krvi antibakteriální – zabraňuje množení bakterií protinádorové – zpomaluje a zamezuje rakovinovému bujení antiischemický – snižuje riziko ucpání tepen vasorelaxační/antispasmodický – snižuje svalové napětí a potlačuje křeče prorůstové – podporuje růst kostí protistresové – zklidňuje organismus, zmírňuje úzkost a dopady negativního civilizačního působení

CBD zmírňuje příznaky roztroušené sklerózy, chronického onemocnění centrálního nervového systému autismu, vrozené poruchy dětského mentálního vývoje

Parkinsonovy choroby, neurodegenerativního onemocnění nervové soustavy

Alzheimerovy choroby, neurodegenerativního onemocnění mozku

Huntingtonovy choroby, dědičného neurodegenerativního genetického onemocnění

Creutzfeldt-Jakobova syndromu, neurodegenerativní poruchy mozku amyotrofní laterální sklerózy, progresivního zániku motorických neuronů

Jak skladovat Fénixovy kapky, 3% CBD olej, aroma máta?

Skladujte na suchém, chladném a temném místě. Nevystavujte příliš vysokým nebo nízkým teplotám.

Produkt Fénixovy kapky 3% 10 ml bez aroma neobsahuje více jak 0,2% THC a je určen pro další zpracování.

• , zakoupeno v Speciální zahradnictví

• Tento produkt jsem si vybral na doporučení známých.
    • Potřebuji vyzkoušet který přípravek je pro mně nejvhodnější.
    • Nutno připustit, že ještě nějaký čas bude na definitivní posouzení
    • zapotřebí.
    • Žádné negativní poznatky nemám.

• výrazná úleva od bolesti
    • dobrý spánek
    • malé množství a pro mě osobně vysoká cena

Uvidím čím mě ještě překvapí, protože je zatím beru 5 dní.