Green Ways Chlorella 330 g + Mladý ječmen 250 g

Produkt nesmí mít proštou životnost a pouze od fy Green Ways

330 g

VÝHODNÉ BALENÍ - Mladý ječmen 250g + Chlorella 330g

Mladý ječmen

Šťáva z mladého ječmene - 100% přírodní produkt, nejlepší pomocník pro naše zdraví!

Mladý ječmen je nápoj plný vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a aminokyselin. Působí proti obezitě a ekzémům, omlazuje díky svému vlivu na vnitřní orgány, bojuje proti srdečním chorobám a rakovině. A hlavně - mladý ječmen pomáhá tělu k samoléčbě!

Ječmen pochází z amerického Utahu, kde je pěstován ve vyšších nadmořských výškách na půdě bohaté na minerály z bývalých sopečných jezer. Po sklizni jsou lístky vylisovány a štáva z nich se suší velmi šetrně jen při 35 °C, aby si zachovala co nejvyšší kvalitu. Výsledkem je 100 % čistý extrakt, který je výborně vstřebatelný.

Mladý ječmen je vhodný i pro diabetiky a lidi s crohnovou chorobou, neobsahuje vlákninu ani lepek.

Účinky mladého ječmene: zrychluje metabolismus detoxikuje podporuje imunitní systém podporuje zdravé zuby včetně dásní - pomáhá při léčbě paradontózy podporuje funkci střev a trávící procesy snižuje cholesterol pomáhá při redukci váhy zkracuje regeneraci po fyzické zátěži působí protizánětlivě odstraňuje překyselení - působí zásadotvorně podporuje tvorbu svalů

Chlorella (Chlorella pyrenoidosa)

Zelený zázrak z přírody!

Tato jednobuněčná zelená mikrořasa obsahuje kompletní spektrum výživných látek - vitamínů a mineralů i 58 % vysoce stravitelné kompletní vegetariánské bílkoviny. Vyznačuje se nejvyšší koncentrací chlorofylu a je jedním z nejbohatších přírodních zdrojů beta-karotenu.

Nejvyšší kvalitu tohoto produktu zajišťuje šetrná metoda zpracování chlorelly nejmodernějším sprejovým sušením, při kterém dochází k okamžitému vysušení jejích buněk i narušení jejich stěn. To je důležité pro jejich snadnou vstřebatelnost i zachování nutričních látek.

Chlorella Green Ways a Naturalis jsou nejkvalitnější řasou na trhu. Tablety obsahují 100 % chlorellového prášku, což potvrzuje jejich smaragdová barva, vůně i chuť.

Chlorella je vhodná pro každou věkovou kategorii. Díky širokému spektru enzymů usnadňuje trávení, podporuje zažívání a udržuje zažívací trakt zdravý. Posiluje imunitní systém, stabilizuje krevní cukr a upravuje cholesterol a má mnoho dalších pozitivních účinků pro zdraví.

Chlorella a její účinky: zlepšuje trávení podporuje růst zdravých bakterií v trávicím traktu obsažený chlorofyl přispívá k lepšímu trávení a vstřebávání živin tělem, pomáhá čistit krev posiluje imunitní systém detoxikuje tělo zajišťuje správné fungování ledvin a jater snižuje vysoký krevní tlak snižuje cholesterol v krvi zpomaluje proces stárnutí podporuje hojení ran – chlorella má vysoký obsah chlorella růstového faktoru (CGF) a chlorofylu, který pomáhá urychlit hojení pomáhá při regulaci tělesné hmotnosti pomáhá zmírnit artritidu bohatý zdroj hořčíku můžu zabránit alergii

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v E-obchůdek