Ginlac Korejský Ženšen Prášek z červeného ženšenu 100 g

100 g

• opravdu čistý 100% prášek ze ženšenu

chtěl jsem skutečně 100% prášek z kořene korejského ženšenu a tento produkt splnil mé očekávání

• , zakoupeno v Korejský ženšen

• Je mi 35 let a mám nějaké psychické problémy.Žen šen mi dal energii z pohledu vitality a psysické pohody
    • Proti žádné neni je to to nejlepší co příroda mohla pro nás stvořit

Jen toto ŽEN ŠEN doporučuji každému.Informujte se o této bylince a jděte do toho

100 g

Mletý kořen šestiletého červeného korejského ženšenu. Celkový obsah ginsenosidů: 15mg/g.

Ženšen pravý je zdrojem antioxidantů, které chrání organismus před oxidačním stresem. Pomáhá podporovat fyzickou a mentální aktivitu. Je výborným pomocníkem pro koncentraci a koordinaci, je silným protistresovým pomocníkem. Pozitivně působí na zlepšení potence a sexuální kondice.

Ženšen pravý je nejdůležitějším posilujícím prostředkem asijské medicíny a je hodnocen jako nejúčinnější adaptogen. Tato rostlina, která ve svém kořenu skrývá mnoho účinných látek, se již tisíce let užívá k dosažení lidské dlouhověkosti v dobré fyzické i psychické kondici. Pomáhá posilovat pět životně důležitých orgánů: játra, srdce, plíce, ledviny a slezinu.

PRÁŠEK Z ČERVENÉHO ŽENŠENU 100G. DOPLNĚK STRAVY

• Složení: mletý kořen šestiletého červeného korejského ženšenu 100%
  • Doporučené užívání: 1 kávová lžička denně (2 g). Rozmíchejte v šálku horké či vlažné vody, můžeme smíchat i s medem.
  • Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není náhrada pestré stravy. K udržení dobrého zdraví by měla být použita pestrá strava a měl by být zachován zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Při užívání léku na vysoký krevní tlak nebo diabetes konzultujte užití ženšenu se svým lékařem.

Uchovávejte na suchém místě, nevystavujte přímému slunci.

Vyrobeno v Koreji

Hmotnost: 100g