Generica SymBioLac sirup 100 ml

SymbioLac sirup je vyroben z přírodních surovin. Působí přirozeně, není návykový a může se užívat dlouhodobě. Rozpustná kukuřičná vláknina obsažená v sirupu je živinou pro...
Garantovaný nákup z centralnilekarna.cz

od 3 let
CBD
CBG

• Dávkování

Na produktu bych nejvíce vyzdvihla jeho přírodní složení - šťáva ze švestek a fíků, kukuřičný škrob, fenyklová a mátová silice. Napomáhá normálnímu fungování trávicího traktu a to i bez křečí nebo bolestí břicha. Jediné, co mi nevyhovovalo bylo dávkování - lahvička je s malým zbytkem na 3 použití... :-/

• jednoduche uzivani
    • prirodni slozeni
    • -

SymbioLac sirup od firmy Generica Bohemia jsem vyuzila o Vanocich, kdy jsem mela problemy s travenim. Pomohl, chutnal, baleni vydrzelo akorat po dobu zazivacich potizi, coz je ok. Uziva se nalacno, zapiji se sklenici vody. Obsahuje prirodni latky, jedna se o hustejsi sirup tmave barvy s mentolovou prichuti, lze podavat i detem.

• Přírodní složení
    • Pomáhá
    • Nelze koupit i větší balení
    • Strohý popis užívání

SymbioLac sirup není chuťově špatný. Pozitivní je přírodní složení. Z mé zkušenosti mohu potvrdit, že funguje a stačila i jedna lžíce. Přiznám se, že 3 mi přišly moc. Pokud je třeba užít 3 lžíce denně, tak je 100 ml balení rychle pryč. Popis užívání je strohý. Chybí informace, zda užívat preventivně denně a nebo pouze při obtížích. Vzhledem k velikosti balení předpokládám, že se užívá při obtížích. Nebylo by špatné mít možnost koupit i větší balení.
    SymbioLac sirup mohu doporučit.

Oblast užití
Vhodné pro děti od
od 3 let
CBD
CBG

Rozpustná kukuřičná vláknina obsažená v sirupu je živinou pro mikrobiální flóru v trávicím traktu. Vzhledem k profilu této vlákniny se zažívání děje podél celého zažívacího traktu a vypadá následovně: 10 – 15% je hydrolyzováno na konci tenkého střeva. Kolem 75% je kvašeno v tlustém střevě a zbytek tělo vyloučí. Nedochází k nadměrné fermentaci v tenkém střevě, která by mohla zapříčinit plynatost, bolesti břicha nebo průjem.

Fíky pomáhají udržovat normální střevní mikrobiální rovnováhu, přispívají k udržení normální funkce střev.

Fenyklová a mátová silice podporují trávení.

Balení obsahuje 100 ml.

Dávkování a způsob užití

Doporučené dávkování: děti od 3 let 10 ml sirupu 1x denně (1 polévková lžíce), děti od 12 let a těhotné ženy 20 ml sirupu 1x denně (2 polévkové lžíce), dospělí 30 ml sirupu 1x denně (3 polévkové lžíce).

Sirup je doporučeno užívat nalačno (tzn. alespoň půl hodiny před jídlem nebo alespoň 2 hodiny po jídle), nejlépe večer. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Složení 30 ml přípravku obsahuje: koncentrovanou šťávu ze švestek (Prunus domestica) 15,0 g, kukuřičnou vlákninu 9,0 g, koncentrovanou šťávu z fíků (Ficus carica) 6,0g, fenyklovou silici 2,25 mg, mátovou silici 2,25 mg. Dále čištěnou vodu, konzervační látku: sorban draselný.

Upozornění

Není vhodné pro děti do 3 let.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta55 Kč98 % • 20 684 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 105 645 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč97 % • 9 965 recenzíDalší informace

• jednoduche uzivani
    • prirodni slozeni
    • -

• Přírodní složení
    • Pomáhá
    • Nelze koupit i větší balení
    • Strohý popis užívání

SymbioLac sirup mohu doporučit.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta55 Kč97 % • 9 965 recenzíDalší informace

• účinný
    • chuť

Sirup se velice dobře dávkuje, je velice hustý a účinný. Musím se přiznat, že chuť sirupu je alespoň pro mne velice nedobrá a vůbec mi nechutná, ale na druhou stranu se to dá vydržet, protože se užívají pouze tři lžíce a nikoliv celá lahvička :-D. Co se týká účinku, musím říci, že se mi trávení a následné vylučování opravdu upravilo a srovnalo. Je pravdou, že po prvním užití, jsem musela častěji na toaletu, ale srovnalo se to a už je vše v pořádku. Tento sirup doporučuji.

• Složení

Tento sirup, se mi líbí už jen pro jeho složení, bez barviv, umělých sladidel naopak složený z přírodních šťáv. Kdyby se obešel bez přidaného fenyklu byl by pro mě chuťově přijatelný. Děkuji za přidaný prospekt kde je vysvětleno jaký sirup je k čemu vhodný od značky SymbioLac. Nepocítila jsem žádné nežádoucí příznaky. Co se týká mého trávení pociťuji zlepšení.Zkoušela jsem dát své dceři a té nechutnal vůbec. Škoda. Vystihuje to i její fotečka. Přesto jsem doporučila sirup své rodině a přátelům.

• Malé balení

Měla jsem problémy s vyprazdňováním a po užívání sirupu SymbioLac se můj problém trochu zlepšil.mohu všem jen doporučit.Chuť je celkem příjemná, mě tedy chutná. Balení by mohlo být větší protože mě by asi pomohla asi delší doba užívání než jen 4 dny. Se sirupem to bylo akorát o trochu lepší.?

• Chuť švestek
    • Celková směs chutí
    • Dávkování

Sirup jsem otestovala jeho příznivé účinky nespochybňuji. Vadí mi ale jeho dávkování a chuť. Pendreková chuť (pravděpodobně fenykl) mi k ostatním chutím vůbec nesedí. A dávka 30 ml mi přijde opravdu hodně. I 10 ml pro děti. Ocenila bych koncentrovanější verzi.

• , Testováno s Testuj.to

• vyroben z přírodních látek
    • balení
    • příjemná chuť po fíkách a švestkách
    • moc mi nevyhovuje dávkování

SymbioLac sirup jsem zkoušela poprvé a velice doporučuji. Má velice příjemnou chuť (měla jsem pocit, že jím fíky a ty já mám ráda). Má velice hutnou konzistenci. Sirup jsem používala vždy ráno na lačno (je uvedeno brát před jídlem). Sirup jsem podávala sobě i malému synovi. Obou nám chuťově vyhovoval. Po týdnu užívání mám opravdu menší problémy s plynatostí a pravidelně navštěvuji toaletu. Oceňuji, že je sirup z přírodních látek a dá se používat dlouhodobě. Jedinné co mi vadilo, že musím na jednu dávku polknout tři lžíce sirupu - je fakt moct hustý a sladký.

• přírodní složení
    • chuť

SymbioLac sirup je moje první zkušenost s tímto typem doplňku stravy. Vyzkoušela jsem jej bez obav, protože má přírodní složení (švestky, fíky, kukuřice, fenykl a máta), nepředpokládala jsem tedy žádné dramatické účinky nebo vznik nějakého návyku. Mohou jej užívat i malé děti. Bohužel u mě neměl účinek žádný.

• produkt slovenske firmy Generica
    • prirodni suroviny - svestky a fiky
    • fenyklova a matova silice
    • neni navykovy
    • v balicku pribaleny letak s Generica produkty
    • chut a konzistence, ale dalo se to ;)
    • male baleni

Diky za moznost ochutnat sirup SymbioLac na podporu traveni. Vyuzila jsem ho po vanocich, kdy je clovek prejeden, precpan a ma traveni uplne rozhozene. Jednoduche pouziti - staci 3 polevkove lzice zapit sklenici vody, nejlepe vecer 2 hod po jidle. Chut me teda moc nenadchla, ani gelovita konzistence, ale za zlepsene traveni to stalo ;) Doporucuji ;)