Fudco Šatavari prášek v dóze 100 g

100 g

• , zakoupeno v Alpík

• používám krátce - zatím žádné účinky nepozoruji
    • odporná chuť - příště zvolím formu tobolek

Produkt jsem zakoupila pro harmonizaci hormonální rovnováhy.
    Účinky nedokážu objektivně posoudit, nepoužívám dlouho, resp. před měsícem jsem užívala ve formě tobolek, avšak balení mi vystačilo pouze na 14 dní. Ve formě prášku používám cca týden (jsem v půlce balení), žádné účinky za tu dobu nepozoruji.
    Prášek má pro mě odpornou chuť. Užívám rozpuštěný ve vodě. Příště zvolím raději opět tobolky.

100 g

Shatawari je v ajurvédě používána především pro podporu sexuálního zdraví ženy. Pro hormonální rovnováhu a regenerační účinky. Připisují se jí i omlazující účinky, příznivý vliv na reprodukční schopnosti a zmírňování problémů v menopauze.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Alpík

• používám krátce - zatím žádné účinky nepozoruji
    • odporná chuť - příště zvolím formu tobolek

Produkt jsem zakoupila pro harmonizaci hormonální rovnováhy.