Flex Code 500 ml

CBG

• super

• Bolesti kloubů po týdnu trochu ustoupily
  • , zakoupeno v Pilulka.cz

• Sirup je příjemnější než pilulky.
    • Sirup je silně přeslazený, užívání při jakémkoli jídle je to nepříjemné.

Koupila jsem si produkt Flex Code poprvé a myslím, že už naposled. Příliš sladký (pokud neexistuje přírodnější
    forma)

perorální podání
Laktobacily
CBD
CBG

Flex Code sirup 500 ml je doplněk stravy v tekuté formě určený k výživě kloubů.

Doplněk stravy, 25 dávek

Obsahuje:

Nízkomolekulární kyselina hyaluronová PHYLCARE XLW (molekulární váha 50 kDa) - kyselina hyaluronová tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Je součástí pojivových, epiteliálních a nervových tkání. Ve velkém množství se nachází v očním sklivci, synoviální tekutině a kůži. Má řadu významných biologických funkcí. Má velký význam pro plnohodnotnou funkci synoviální tekutiny, která udržuje normální funkci kloubů.

Glukosamin sulfát - je tělu vlastní, bazická látka, která vzniká přirozeně v organismu z glukózy a z glykosaminoglykanů, které mají v organismu různé funkce. Je jednou z hlavních složek kloubních chrupavek, kde váže vodu a propůjčuje pružnost. Vzhledem k tomu, že jde o tělu vlastní látku, je glukosamin často označován jako "kloubní výživa". Podstata působení však spočívá v tom, že je schopen příznivě ovlivnit rovnováhu metabolických dějů probíhajících v chrupavce. Pomáhá vytvářet zdravou chrupavčitou tkáň, stimuluje tvorbu synoviální tekutiny v kloubech, čímž zajišťuje hladký pohyb kloubů.

Chondroitin sulfát - je to glykosaminoglykan, který je jednou z důležitých součástí pojivové tkáně (vazy a klouby), získává se z chrupavky žraloka. Přispívá k ochraně kloubních chrupavek, ve kterých váže velké množství vody. Zlepšuje tak mechanické vlastnosti kloubních chrupavek a zpomaluje jejich ztrátu.

MSM (methylsulfonylmethan) - je přírodní forma organické síry, která je obsažená v tkáních všech živých organismů. Je to silný antioxidant, který zabraňuje volným peroxidovým radikálům poškozovat tkáně.

Složení v denní dávce (20 ml)

90 mg nízkomolekulární kyselina hyaluronová PHYLCARE XLW (50 kDa)

1500 mg glukosaminu sulfát 2KCL

1500 mg MSM (methylsulfonylmethan),

1000 mg chondroitin sulfát

Energetická hodnota v denní dávce (20 ml)

28,38 kcal/120,39 kJ
proteiny: 0,16 g,
sacharidy: 6,9 g,
tuky: 0,01 g.

Dávkování
2x denně 10 ml, rozpustit ve vodě, během jídla. Pro optimální účinek, podávat alespoň 3 měsíce. Po krátké pauze pokračovat dle potřeby.

Balení:

500 ml (obsahuje 25 dávek)

Upozornění
Doplněk stravy. Nevhodné pro osoby se zvýšenou citlivostí na jednotlivé složky. Nevhodné pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy. Neobsahuje laktózu, pšenici, gluten a kukuřici. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Dodržujte doporučené dávkování. Uchovávejte na suchém místě, při teplotě 5-10 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením.
V naší nabídce naleznete také jiné produkty pro výživu kloubů.

2zákazníci nedoporučují produkt

• super

• Bolesti kloubů po týdnu trochu ustoupily
  • , zakoupeno v Pilulka.cz

• Sirup je příjemnější než pilulky.
    • Sirup je silně přeslazený, užívání při jakémkoli jídle je to nepříjemné.

forma)

• , zakoupeno v Pilulka.cz

Bohužel nemohu posoudit, jelikož jsem objednával pro jinou osobu.

• pomáhá
  • , zakoupeno v nonRx.cz

Sirup místo prášků.Od jiných rádoby kvalitních i nejkvalitnějších tento na mne zabírá.A v rodině nejsem sám,kdo ho používá.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Poprvé jsem si vzala tento produkt na silnou klidovou bolest v koleni. K mému údivu zabral už po třech dnech a od té doby mám pokoj. Takže Flex Code preventivně beru i nadále, určitě tím nic nezkazím.
    • Vyšší cena

Jsem ráda, že jsem v té převelké nabídce všech produktů odhalila ten, který opravdu zabral. Musím ale dodat, že mě k němu přivedly příznivé ohlasy na internetu, to bylo vodítko. Pilulka ho nabízí za výrazně nižší cenu než běžné lékárny. Flex Code používám podle návodu, tj. dva až tři měsíce, pak dva až tři měsíce pauza. Je to produkt přesto drahý, ne každý, kdo by ho ocenil, na to bude mít. Což je určitě škoda.

• , zakoupeno v Elanatura

• Po měsíci užívání Flex Code 500ml a přípravku Klokan mě bolest kolene ustoupila o 75℅ a celkově mám lepší hybnost kloubů.10 let jsem užíval všemožné přípravky,ale bez výsledku.Myslim, že je to díky kyselině hyaluronové a přípravku v tekuté formě.Je mi 64let.Perfektni.
    • Docela drahé.
  • , zakoupeno v Flex Code.cz

• Čistý kolagén bez dalších příměsí.
    • Cena.

Manžel ho užívá asi týden a je znát zlepšení, uvidíme, jak dál.

• , zakoupeno v Elanatura

• Produkt beru už třetí období, dva až tři měsíce a pak dva až tři měsíce dělám pauzu. Osvědčil se mi hned napoprvé, trápilo mě koleno, v noci jsem nemohla spát. Produkt k mému překvapení zabral po třech dnech, a koleno se už neozvalo, což jsem fakt nečekala. Produktů je hodně a člověk neví, co skutečně zabere, a co je spíše podvod. Tak tohle podvod podle mě není...
    • Dost vysoká cena, snažím se najít nabídku s cenou přijatelnou, nejdříve to bylo přes Pilulku, ta teď nějak zdražila, takže poslední dávka ke mně doputovala přes Elanaturu.

Jde o produkt, který je podle mého názoru kvalitní a opravdu zdraví poslouží. Škoda, že kvůli jeho vyšší ceně ho nemohu doporučit svým blízkým.