Finclub Fin Aleracaps 24 kapslí

Laktobacily
CBD
CBG

• 100% účinky

Bezvadný produkt za ještě přijatelnou cenu. Nic jiného mi již nezabírá jsem ráda, že jsem výrobek objevila. Rozhodně jej doporučuji všem, kdo mají problémy s alergiemi.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• Pomáhá - průběh alergie je lehčí. Beru druhý rok.

Celkově lehčí průběh alergie .

Oblast užití
perorální podání
Laktobacily
CBD
CBG

Finclub Fin Aleracaps 24 kapslí je inovativní doplněk stravy určený speciálně pro alergiky. Tento přípravek obsahuje extrakt z byliny Perilla frutescens, která je známá svými silnými protialergickými účinky. Perilla frutescens pomáhá zmírňovat příznaky alergie a zvyšuje odolnost organismu vůči alergenům, čímž poskytuje úlevu od potíží spojených s alergickými reakcemi.

Hlavní výhody:

• Antialergická podpora: Pomáhá zmírnit reakce organismu na pyl, prach, plísně a spory hub.
  • Zvýšená odolnost: Přispívá k ochraně organismu ve znečištěném prostředí a zvyšuje jeho odolnost.
  • Žádné vedlejší účinky: Výrobky jsou bezpečné, nesnižují pozornost, nezpůsobují ospalost a nejsou návykové.
  • Pružné dávkování: Kapsle lze otevřít a obsah vyprázdnit, takže jsou ideální pro osoby s problémy s polykáním.
  • Balení: Obsahuje 24 kapslí, což je dostatečné množství pro pravidelné užívání.
  • Dávkování: Doporučuje se užívat 1 až 2 kapsle denně, nejlépe ráno, nezávisle na jídle. Pravidelné užívání podporuje účinnou obranu proti alergickým reakcím a zvyšuje celkovou obranyschopnost organismu.
  • Jedna kapsle obsahuje: 150,1 mg sušeného extraktu perily, což odpovídá 8 g čerstvé perily. Tato vysoká koncentrace účinných látek poskytuje optimální podporu alergikům.

Fin Aleracaps je výjimečný doplněk stravy pro každého, kdo hledá přírodní a účinný způsob, jak zmírnit příznaky alergie. Je schválen Úřadem veřejného zdravotnictví Slovenské republiky, což zaručuje jeho bezpečnost a kvalitu.

Dávkování a skladování

• Stanovená doporučená denní dávka se nedoporučuje přesáhnout
  • Doplněk stravy se nesmí užívat jako náhrada rozmanité stravy
  • Neužívejte současně více přípravků s podobným složením
  • Těhotné a kojící ženy, děti - doporučujeme poradit s lékařem
  • Uskladňujte při teplotě od 15–25 °C na suchém místě bez přímého slunečního světla
  • Uchovávejte mimo dosah malých dětí

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• 100% účinky

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• Pomáhá - průběh alergie je lehčí. Beru druhý rok.

Celkově lehčí průběh alergie .

• Jsem alergik-astmatik ... který zároven trpí nesnášenlivostní chemických preparátů na potlačení projevů alergie (antihistaminika) přípravek Finclub Fin Aleracaps,je pro mne jediným prostředkem,který je učinný a snesu jeho užívání. Za mne DOPORUČUJI- je znatelně učinný :-) hodne zdraví a usmevu přeje spokojený uživatel Pepa K. z Lipna.
    • Jediné proti,které jsem při užívání přípravku zaznamenal,je jeho pro mne vysoká cena ... :-)

Učinný prostředek na přírodní bázi, se kterým jsem spokojen :-)

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit: