Evelor resveratrol 50 mg 90 tablet

BALENÍ 90 tobolek - dávka na 3 měsíce DÁVKOVÁNÍ Užívejte 1 tobolku denně společně s jídlem. POPIS RESVERATROL se vyskytuje v rostlině křídlatce japonské. Má vysoké...
Garantovaný nákup z www.lekarna-gabriela.cz

perorální podání
CBG
CBD

• , zakoupeno v Lékárna pohoda

• Pomáhá zvládnout chemoterapii.
  • , zakoupeno v Mediexpert.cz

Evelor beru již řadu let na mé gynekologické potíže, vím jistě, že mi pomáhá, přesto, že je pro mne dost drahý,-
    jsem samotná důchodkyně, ale beru ho opravdu už
    dlouhodobě , denně 1 tobolku a tak mám při těchto dvou
    zakoupených baleních zásobu skoro na půl roku, což
    jsem ráda. Cena myslím kvalitě odpovídá.

• , zakoupeno v Lékárna doktorka

Mam velice dobre skušenosti s tento produktem. Použivam ho už 7let.

Oblast užití
CBG
CBD

BALENÍ 90 tobolek - dávka na 3 měsíce

DÁVKOVÁNÍ

Užívejte 1 tobolku denně společně s jídlem.

POPIS

RESVERATROL se vyskytuje v rostlině křídlatce japonské. Má vysoké ANTIOXIDAČNÍ ÚČINKY.

PŘÍDATNÉ LÁTKY sója, škrob, laktóza, aerosil, stearan hořečnatý, oxid titaničitý, brilantní modř FCF, ponceau 4R, indigokarmín

UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta55 Kč96 % • 9 847 recenzíDalší informace

• Doplnek obsahuje oxid titanicity, jehoz pouzivani v potravinach bylo v r.2022 zakazano v EU. U leciv je prozatim povoleny, ale mam obavy u dlouhodobeho pouzivani. Tady je odkaz na ten clanek.
  • , zakoupeno v Lékárna pohoda

• Pomáhá zvládnout chemoterapii.
  • , zakoupeno v Mediexpert.cz

jsem samotná důchodkyně, ale beru ho opravdu už
    dlouhodobě , denně 1 tobolku a tak mám při těchto dvou
    zakoupených baleních zásobu skoro na půl roku, což
    jsem ráda. Cena myslím kvalitě odpovídá.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta55 Kč96 % • 9 847 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Lékárna doktorka

Mam velice dobre skušenosti s tento produktem. Použivam ho už 7let.

• , zakoupeno v Lékárna AVE

• opravdu léčí
  • , zakoupeno v nonRx.cz

• prevence
  • , zakoupeno v elvita.cz

Produkt mi byl doporučen lékaři na snížení cholesterolu a doplněk stravy pro seniory,těžko mohu posoudit zda to opravdu funguje,věřím,že ano.Uzivam ho delší dobu,cca 2 roky

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

doporučeno lékařem

• , zakoupeno v Lékárna doktorka

• doporučeno po onkologickém léčení,zpomaluje stárnutí-pokožka
  • , zakoupeno v Prozdravi.cz

• Super.Pomaha mi s problémy v přechodu.Doporucuji všem ženám.Zadne spliny,vykyvy nálad,poceni,nadmerne chutě na sladké.Stale vitální a plná energie.Opravdu doporučuje i když cena se mi zdála celkem vysoká.Rozmyslela jsem,ale nakonec jsem vyzkoušela a jsem moc ráda.