Dr.Max ProstaMax 90 tablet

Produkt nemá žádné parametry.

Krátká doba na hodnocení

Doporučuji.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Používám už delší dobu a jsem spokojen. Výhodou je i nižší cena než u podobných výrobků.

Produkt nemá žádné parametry.

Přispívá ke správné reprodukční funkci. Přispívá kudržení normální hladiny testosteronu v krvi. Dr.Max ProstaMax obsahuje extrakt Serenoa repens, kopřivy dvoudomé, lykopen, selen, zinek, vitamin D3 a měď. Selen přispívá knormální spermatogenezi a normální funkci imunitního systému. Zinek přispívá kudržení normální hladiny testosteronu vkrvi, plodnosti a správné reprodukční funkci. Složení: Každá kapsle obsahuje Hmot./1 kaps. Hmot./2 kaps. % DDD*

• Dostal jsem ho před rokem na vánoce, bral jsem jeden denně a to nepravidelně, jak jsem si vzpomněl. Vše fungovalo jak mělo, ale co mě překvapilo, když mi asi před dvěma měsíci došel, tak jsem zjistil, že to není ono, je mi 55 let.
    • Nic.

Zakoupím si opět balení, dám pak vědět, jestli to je tak jak to má být.

Krátká doba na hodnocení

Doporučuji.

• Myslím že složení dobré.Saw Palmeto plus kopřiva dvoudomá,zinek ,lykopen,měď, selen,vitamín D3na rozdíl od některých jiných výrobků ,které obsahují pouze jednu látku zinek a jiné by se měly přidávat do všech produkttů protože jsou pro zdraví prostaty důležité.

• doporučeno

• spokojenost s účinky

užívám ho poprvé

• Dobré složení

Hned po prvním týdnu užívání jsem pocítil zlepšení.

• nezatezuje zaludek

prijemne uzivani -dobre vysledky