Dr.Max Laktobacily 6 30 tablet

• velmi dobré

Množství
6 tbl
Laktobacily

Komplex laktobacilů a bifidobakterií 6 kmenů 5 miliard mikroorganismů Tobolky obsahují mikrobiální kulturu garantovaného původu (Lactobacillus Rosell-52, Bifidobacterium Rosell-175, Lactococcus Rosell-1058, Lactobacillus Rosell-11, Bifidobacterium Rosell-70, Bifidobacterium Rosell-71). Tobolka je vhodná i pro vegetariány.   Složení: Každá tobolka obsahuje Hmot./1 tob. Komplex laktobacilů a bifidobakterií: 6 kmenů 5 miliard mikroorganismů* * Množství mikroorganismů v 1  tobolce na konci doby minimální trvanlivosti ověřené stabilitní studií. Složení: Bramborový škrob, lyofilizovaná mikrobiální kultura, hydroxypropylmethylcelulóza, protispékavá látka (stearan hořečnatý), antioxidant (kyselina askorbová). Upozornění: Skladujte v suchu a temnu při teplotě 5—25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let. Upozornění pro alergiky: Výrobek obsahuje stopy mléka a sóji. Doporučené dávkování: 1-2 tobolky denně. Tobolky zapijte studeným nápojem. Doporučujeme užívat ráno před snídaní nebo během ní, zapít studeným mlékem nebo vysypat obsah tobolky do jogurtu. Nezapíjejte kyselým nápojem, byť studeným, jako je např. pomerančový nebo ananasový džus. Balení: 30 tobolek Hmotnost obsahu: 13,2 g (±5%) Výrobce: Dr. Max Pharma Limited, First Floor Roxburghe House, 273-287 Regent Street, London, W1B 2HA, UK Vyrobeno pro síť lékáren Dr.Max.

3zákazníci nedoporučují produkt

• Nemá účinky ani při dlouhodobém užívání maximálně brát dvojnásobek doporučeného množství
    • Nefunguje teď ani když jsem je zkoušela dva roky zpět

• Naprosto perfektní účinky
    • Zbytečně velké balení

Po několika letech nadýmání, průjmech.... Konečně je tu pro mě pomoc. Beru je už skoro 2 měsíce. Nasadila jsem 2tbl denně a účinek je super. Žádné nadýmání a zažívání je mnohem lepší. Časem chci užívat pravidelně 1tbl.

• Dobře polykatelný.

• Užívám dlouhodobě a i preventivně po antibiotikách

• velmi dobré

• davkovani
  • , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• měl jsem potíže a díky Laktobacily tabletám již nemusím tak často běhat na WC a trávení se mi upravilo

pro mne maximálně účinné, dobrý nákup, doporučuji

• Dobrá cena i kvalita.
    • Naprosto zbytečné velké balení.
    • Bylo by lepší mít tobolky v krabičce.

Nemám větší výhrady.

• placebo za 200 nebrat !

Bylo mi doporučeno při braní antibiotik jako ochrana před průjmem.Absolutně neúčinné průjmy od druhého dne braní antibiotik.Podle mě asi menší počet breberek než se píše na obalu.Předtím jsem bral Biopron(který opravdu funguje) a k tomu se i vrátím.

• okamžitá pomoc
    • nízká cena

konečně přípravek mi pomohl proti neustálému a dlouhodobému nadýmání, účinek již po několika dnech užívání