Diochi Intocel kapky 50 ml

Originální bylinné kapky Diochi Intocel 50 ml Bylinné kapky Intocel jsou umíchané z výtažků z širokého množství bylin a dřevin, které rostou po celém světě. Zaměřují se hlavně...
Garantovaný nákup z Energy uzdravuje

Skladem • 1 varianta85 Kč43 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta95 Kč100 % • 264 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta70 Kč7 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 511 320 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč94 % • 23 182 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta58 Kč98 % • 2 560 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 39 227 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 817 recenzíDalší informace

Způsob podání
perorální podání
CBD

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

Zatím je krátká doba k vyhodnocení.

Lepší trávení.

Způsob podání
perorální podání
CBD

Originální bylinné kapky Diochi Intocel 50 ml

Bylinné kapky Intocel jsou umíchané z výtažků z širokého množství bylin a dřevin, které rostou po celém světě. Zaměřují se hlavně na správnou činnost žaludku a trávení, ale ovlivňují třeba také hladinu cholesterolu. Vyzkoušejte je zařadit do své denní rutiny a přesvědčte se sami o tom, jak mohou být nápomocné.

Povolená tvrzení dle Evropské unie o bylinách obsažených v kapkách Diochi Intocel:

• Len setý - pomáhá k udržení dobrého zažívání, podporuje normální funkci žaludku a střev a má dobrý vliv na celkovou funkci střevního traktu
  • Dub letní - přispívá k normalizaci krevního oběhu a má blahodárný vliv na činnost gastrointestinálního traktu a střev
  • Kadidlovník pravý - napomáhá k dobrému stavu a funkci kloubů, kostí a svalů. Pomáhá chránit buňky před oxidačním poškozením. Je velmi prospěšný pro střevní trakt a přispívá ke správné činnosti srdce. Kontroluje také hladinu cholesterolu v krvi.
  • Myrhovník - má příznivý vliv na hladinu cholesterolu, posiluje obranyschopnost a také pročišťuje střeva, krev a tkáně
  • Fenyklová silice - napomáhá k normalizaci trávení, dýchacího systému a podporuje pročištění a detoxikaci jater

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz

Složení:

Bylinný lihový macerát: - Anona ostnitá (Annona muricata, Annona muricata, Láhevník ostnitý, Anona měkkoostenná, Láhevník měkkoostenný, Láhevník ostnitý, Graviola, Annona macrocarpa, A. bonplandiana, A. cearensis, Guanabanus muricatus)

Baphicacanthus cusia (tinctoria)

• Dračí krev (Croton lechleri, Sangre de drago)
  • Dub letní (Quercus robur
  • Boryt barvířský (Isatis tinctoria, Indigotica)
  • Kadidlovník pravý (Boswellia sacra)
  • Krvavec toten (Sanguisorba officinalis)
  • Len setý (Linum usitatissimum)
  • Ptačí zob lesklý (Ligustrum lucidum)
  • Mayten velkoplodý (Maytenus macrocarpus, Chuchuhuasi, Chucchi huashu, Chuchuhuasha, Chuchuasha, Chocha Huasha, Chuchuwasha)
  • Myrhovník abescínský (Commiprohora abyssinic, Commiphora abyssinica)
  • Korkovník amurský (Phellodendron amurense)
  • Rdesno hadí kořen (Hadí kořen větší, Bistorta officinalis, Bistorta major)

Směs éterických silic:

• Badyánová (silice rostliny: Badyáník pravý - Čínský anýz, Hvězdicový anýz, illicium verum)
  • Fenyklová (silice rostliny: Fenykl obecný - Foeniculum vulgare)
  • Grepová (silice rostliny: Citroník rajský – Citrus paradisi)
  • Kafrová (silice rostliny: Kafrovník lékařský – Skořicovník kafrovník, Cinnamomum camphora)
  • Kardamomová (silice rostliny: Kardamomovník obecný - Elettaria cardamomum, Egyptský pepř, Mouřenínský pepř)
  • Kasiová (silice rostliny: Kasie - Cinnamomum cassia - čínská skořice)
  • Litseová (silice rostliny: Vavřín kubébový - Litsea cubeba)
  • Majoránková (silice rostliny: Majoránka zahradní - Origanum majorana, Dobromysl)
  • Meduňková (silice rostliny: Meduňka lékařská - Melissa officinalis)
  • Vetiverová (silice rostliny: Vousatka draslavá - Chrysopogon zizanioides, Vetiveria, Vetiveria zizanioides)

fruktóza, kvasný líh 22,5 %, voda

Dávkování: 3x denně max. 20 kapek

Upozornění:

Není vhodné pro děti do 6 let.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Není vhodné pro těhotné a kojící ženy.

Nepřekračujte doporučené dávkování.

Před použitím protřepat.

Během užívání zvyšte pitný režim.

Výrobek není náhradou pestré stravy.

Doporučení:

• Před použitím lahvičku důkladně protřepejte 21x. Tím dojde k dynamizaci a účinnost přípravku se tak zvýší.
  • Jste-li v lékařském ošetření, řiďte se pokyny lékaře!
  • Objem: 50 ml
  • Vyrobeno v: ČR
  • Výrobce: Diochi s.r.o.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Prozdravi.cz

Zatím je krátká doba k vyhodnocení.

Lepší trávení.

• Nikdy jsem u podobných přípravků neviděla viditelnou změnu, ale Intocel jsem si kapala pravidelně každý den celé balení, někdy 3x denně, někdy jen jednou a po po týdnu se mi zlepšila pleť - na zimu trpím akné a suchou pletí, přestali mi padat výrazně vlasy, cítila jsem více energie, trávení se i při mém špatném jídelníčku výrazně zlepšilo a myslím, že pomáhá i v boji proti kvasinkám, jelikož se zatím žádný takový problém od doby, co ho užívám neobjevil. Takže za mě určitě jo!
    • Někdy kapátko trochu zlobí a nakapu víc než jsem chtěla a cena se bohužel od nového roku docela zvedla.

Nic moc jsem od Intocelu neočekávala, ale opravdu jsem změnu pocítila po pár dnech. Pravidelně kupujeme od Diochi i Sagradin, Diocel a teď nově i Baktevir a máme se všemi výrobky pozitivní zkušenosti. I když je výrobek v dražší cenové relaci, pořídím jej určitě znovu.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta55 Kč96 % • 9 847 recenzíDalší informace
    • Neuvěřitelné kapky. Syn měl v podstatě angínu, na kterou svého času trpěl a pomohly mu právě tyto kapky. Nevěřila jsem tomu, že to pujde bez penicilinu, trvalo to sice 5 dní, než se mu trochu ulevilo,ale ucinky mají jako antibiotika a je to přírodní..nasadila jsem je na doporuceni bylinkářky

vynikající vyrobek

• doporučili mi ho na stres na lymfaticke problemy na unavu a zatim dobry

prostě mi byl doporučen a jsem velice spokojena

• bez účinku a drahý

Vybrala jsem jednu lahvičku a nepozoruji žádné účinky, i když jsem léčbu doplnila dietními opatřeními a preparátem Detoxin.

• 3/4 jsem využívala a zatím výsledek nulový,tak nevím jestli to není spíš na nic.

chtěla jsem na pročištění střev a proti kvasinkám.
    3/4 lahvičky beru 20kap.2xdenně - žádný účinek.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• produkt mi byl doporučen, předčil má očekávání

Produkt odpovídá, tomu na co jsem ho chtěla použít a určitě si objednám další. Výborně pomáhá na žaludeční potíže a úpravu trávení.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• pomáhá při zánětu žaludku a trávení

opravdu pomáhá

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• mám poci že mi pomohl-trávení se mi upravilo
    • byl mi doporučen pro špatné trávení
    • a detoxikaci

Tento produkt mi byl doporučen
    Mám pocit zlepšení trávení a působí na čistění střev
    Produkt se mi používá bez problémů
    Líbí se mi že to jsou kapky
    Koukám na složení a na doporučení ostatních