Novy Dědek Kořenář Ostropestřecový olej KH 100 ml

Ostropestřecový olej je olejový koncentrát, který významně podporuje činnost jater. Popis Játra jsou hlavní energetický a detoxikační orgán a jsou nejdůležitější pro...
Garantovaný nákup z Zelené drahokamy

od 4 let
CBD

zlepšení stavu pleti, skvělá konzistence

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• Objednávala jsem pro manžela je spokojený cítí se lépe.

Manželovi pomáhá.

Vhodné pro děti od
od 4 let
CBD

Popis

Játra jsou hlavní energetický a detoxikační orgán a jsou nejdůležitější pro detoxikaci organismu tím, že čistí vnitřní prostředí a umožňují ostatním buňkám korektní práci a existenci. Játra zásadním způsobem ovlivňují zdraví, imunitu i dlouhověkost.

Následkem nedostatečné práce jater jsou např. ekzémy, lupénka, kožní afekty, zvýšená pigmentace nebo naopak vitiligo, vyšší dispozice k melanomům, atrofie pokožky, alergie, poruchy imunity a autoimunitními defekty, předrážděnost, deprese, nesoustředěnost, ztráta krátkodobé paměti, tvorba žlučníkových kamenů, neschopnost dostatečně metabolizovat tuk a eliminovat cholesterol.

Složení

Slunečnice roční (Helianthus annuus, olej)

Ostropestřec mariánský (Silybum marianum, extrakt)

Lopuch větší (Arctium lappa, extrakt)

Benedikt lékařský (Cnicus benedictus, extrakt)

Libeček lékařský (Levisticum officinale, extrakt)

Puškvorec obecný (Acorus calamus, extrakt)

Fenykl obecný (Foeniculum vulgare, extrakt)

Chmel otáčivý (Humulus lupulus, extrakt)

Dávkování 1 čajová lžička 1-3x denně při jídle (cca 1 lžička na 15-20 kg tělesné hmotnosti denně). Neužívejte na noc.

Balení 100 ml

Upozornění

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před světlem a mrazem. Sediment rostlinného původu není na závadu.

Další sdělení

V naší nabídce naleznete také další produkty s ostropestřcem mariánským.

Další informace naleznete v článku Ostropestřec.

3zákazníci nedoporučují produkt

zlepšení stavu pleti, skvělá konzistence

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• Objednávala jsem pro manžela je spokojený cítí se lépe.

Manželovi pomáhá.

Výborný při jaterním detoxu

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

skvělý přípravek při očistě jater, dobrá stravitelnost

• Dobré složení jednotlivých léčivek
    • Olej není zrovna moc chutný

Produkt jsem vybrala na doporučení MUDr Safránka jako podporu organismu při léčbě interferonem
    Užíván je ráno a večer společně s léky od doktora z nemocnice
    Je cíti menší únava, průvodní bolesti a nevolnosti hodně odezněly, takže celkový pocit lepší, jaterní testy jsou také lepší
    U produktu mi vadí ta kaše nebo spíše olej, ve kterém ostatní ingredience plavou
    Pro mě patří spíše mezi dražší, ale ještě se to dá..

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

Pozitivní účinky na činnost jater a trávení.

• Upravuje trávení
    • Za poměrně vysokou cenu je ho poměrně málo, když si všechny byliny koupím a smíchám s olejem, vyjde mě to samé na pětinovou cenu.

Už bych si tento produkt nekoupil

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• Užívá se ho málo, takže nepříjemná chuť resp. struktura (je to podobné jako polykat písek) se dá zvládnout.
    • Přestože jsem užívala přípravek jak jsem měla, později z opatrnosti ještě méně, způsoboval mi okamžitě několikadenní zácpu.

Přípravek mi způsoboval zácpu. Později jsem se k němu vždy pokoušela vrátit, ale se stejným efektem. Přitom mám velmi rychlý metabolismus a zácpy nemívám nikdy. O podobných problémech jsem se v recenzích nedočetla, takže nechápu. Pro mě tedy bohužel zcela vyhozené peníze.

nepozoruji žádný účinek

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

Protože jsem měla problémy s játry