Novy Dědek Kořenář Mátová směs MK 200 ml

Mátová směs je vhodná ke zlepšení výživy srdce a tím i jeho posilování. Směs bylin působí mírně močopudně, celkově podporuje normální činnost oběhového systému. Složení Máta...
Garantovaný nákup z Prozdravi.cz

Skladem • 1 varianta69 Kč64 % • 744 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč99 % • 51 653 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 18 526 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 512 240 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta78 Kč91 % • 849 recenzíDalší informace

Vhodné pro děti od
od 4 let
CBD

Složení

Máta peprná (Mentha piperita)

Růže šípková (Rosa canina)

Šípek

Černý rybíz (Ribes nigrum)

Dobromysl obecná (Origanum vulgare)

Sléz lesní (Malva sylvestris)

Levandule lékařská (Lavandula angustifolia)

Srdečník obecný (Leonurus cardiaca)

Jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata)

Ostružiník křovitý (Rubus fruticosus)

Jahodník obecný (Fragaria vesca)

Bříza bělokorá (Betula pendula)

Hloh obecný (Crataegus oxyacantha)

Libeček lékařský (Levisticum officinale)

Benedikt lékařský (Cnicus benedictus)

Ostropestřec mariánský (Silybum marianum)

Přídatné látky líh 51 %, voda

Dávkování 1/2-1 čajovou lžičku rozmíchejte v šálku (100-250 ml) teplé nebo studené vody či slabého čaje. Nedoporučujeme vodu minerální ani perlivou. Podávejte 1-3x denně před jídlem nebo mimo jídlo.

Balení 200 ml

Upozornění

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Určeno k pití po naředění. Doporučené ředění pro nealkoholický nápoj je 1:500. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před světlem a mrazem. Sediment bylinného původu není na závadu.

Další sdělení

V naší nabídce naleznete také další produkty s mátou peprnou a další přípravky na oběhový systém.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Dobrý den jsem velice spokojen,je na ředění krve posíleni imunity a srdce

• Nic jsem nezpozorovala.
    • Hořká chuť.

Přípravek jsem si pořídila, protože potřebuji snížit krevní tlak. Užívám asi měsíc a tlak se nesnížil ani trochu. Takže na mě určitě nefunguje.

• Zatím nic.
    • Hořká chuť.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• skvělý produkt

super a doporučuji

• , zakoupeno v Eshop Eiffel

Účinkuje.

• , zakoupeno v Bylinky Naturius

• ne

vřele doporučuji

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• Tuto mátovou směs mi doporučila známá, protože bojuji s občasným vysokým tlakem. Směs mi velmi pomáhá, mám některé dny s pracovním vypětím, tuto směs si vypiju, a zvládám vše dobře. Tlak vyrovnává, snižuje, a celkově se člověk cítí v pohodě. Již mám 4 balení. Užívala jsem pravidelně, ale nyní mám jiné produkty, tak užívám mátovou směs jen když ji potřebuji. Opravdu doporučuji. Dávám si lžičku asi do 200 ml vody, chuť je nepatrně hořčí, ale mě to vůbec nevadí, naopak mi to docela i chutná. Konečně něco co opravdu člověku pomůže. !!!!
    • Absolutně nic !!!

Velká, převelká spokojenost.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

Není to všelék, ale v určitých případech pomáhá.