Novy Dědek Kořenář Dubové kapky RK 200 ml

Dubové kapky Dubovky - dubové kapkyobsahují extrakty z bylin, které mají stahující, mírně protizánětlivý a dezinfekční účinek. Podporují regeneraci a hojení kůže a sliznic...
1 019 Kč

Vitamíny
Laktobacily
CBD

Dubové kapky

Dubovky - dubové kapkyobsahují extrakty z bylin, které mají stahující, mírně protizánětlivý a dezinfekční účinek. Podporují regeneraci a hojení kůže a sliznic. Dubové kapky jsou vhodné k výplachům ústní dutiny při paradentóze, k potírání při bodnutí hmyzem. Oplachy působí blahodárně u osob trpících ekzémy, plísněmi, infekcemi, proleženinami a u kožních obtíží spojených s cukrovkou. Sedací koupele se používají při hemoroidech.

Složení

Dub letní (Quercus robur, extrakt)

Řepík lékařský (Agrimonia eupatoria, extrakt)

Heřmánek pravý (Matricaria chamomilla, extrakt)

Kostival lékařský (Symphytum officinale, extrakt)

Lopuch větší (Arctium lappa, extrakt)

Levandule lékařská (Lavandula angustifolia, extrakt)

Jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata, extrakt)

Šalvěj lékařská (Salvia officinalis, extrakt)

Přeslička rolní (Equisetum arvense, extrakt)

Zlatobýl obecný (Solidago virgaurea, extrakt)

Přídatné látky voda, ethanol

Dávkování

Na pokožku aplikujte přímo nebo pomocí vaty zvlhčené několika kapkami. Přiložte nebo lehce vtírejte do postižené oblasti. Pro koupele a oplachy dejte 1 polévkovou lžíci na 1 litr převařené vody. Pro výplachy úst rozřeďte 1/2 čajové lžičky na 100 ml vody.

Upozornění

Určeno pouze k zevnímu použití. Uchovávejte v suchu a chladu v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah dětí. Chraňte před světlem a mrazem. Sediment bylinného původu není na závadu. Při vniknutí přípravku do očí vypláchněte proudem vody.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta109 Kč98 % • 260 recenzíDalší informace

• Osobně jsme vyzkoušeli Dubové kapky a sepsali o nich obsáhlou recenzi s fotografiemi.

Zobrazit celou recenzi na extrafit.cz

• Pomáhá na Afty a i na odřeniny atd

Dubové kapky mi doporučil známí ze začátku jsem nevěřila že by mi pomohli ale opravdu především na Afty na které trpím často.dřív jsem afty léčila i 2měsíce a hned se zas vrátili.Teď jak cítím že se mi dělá aft tak namáznu a hned je zas klidek.chce to zavčasu natřít než se afty rozjedou.A zkoušela jsem i na odřeniny taky dobrý bych řekla že i dezinfekční takže já doporučují

• Nevím, nic jsem nenašel
    • Při používání na špatně se hojící ranku nakonec pomohl obyčejný Framykoin, dubovky vůbec nezabraly. Na to, jak je to drahé, tak zklamání

Předražené, již jsem objevil podobné produkty, které jsou mnohem levnější a navíc mi dubovky nepomohly.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• přírodní prostředek

• ještě jsem nezkoušela
  • , zakoupeno v AlfaFIT

je to přírodní

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• naprostá pecka - fungují preventivně i v případě prvních obtíží
    • chuťově žádná bomba (ale to nevadí)

• Vyzkouseno na bolest v krku, zánět dásní, akné, neuvěřitelný ucinek

Na začátku jsem byla z nadšení doporucovatele trochu skepticka, ze to přece takový zázrak byt nemůže, ale opravdu je. Doporučuji mít dubovky doma, vydrží dlouho a mají siroke užití.

Mám doma vždy po ruce.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

Zabraly na zánět kůže a ekzém.