Dayzen after party shot 60 ml

jak After party shot pomáhá Narození potomka, svatba nebo třeba promoce – to vše jsou důvody k oslavě. I když jinak zastáváte zdravý životní styl, pravděpodobně při těchto...
98 Kč
Doprava 79 Kč,Skladem
Garantovaný nákup z Království Krásy
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (8)

Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 228 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 107 805 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč94 % • 272 recenzíDalší informace

Recenze

• Chuťově dobré
    • Pomáhá pri nevolnosti
    • Pomáhá při žaludečních potížích

Testovala jsem výrobek od značky Dayzen - after party shot. Použila jsem si jednu ampulku a to hned po probuzení ráno. Produkt je chuťově dobré. Vypila jsem jednu velkou skleničku vody se shot-em. Po půl hodině mi bylo líp. Žádné bolesti hlavy, žádné bolesti břicha. Určitě doporučuji.

• Úleva při kocovině
    • Dvě praktická baleni
    • Kvalitní produkt
    • Nedráždí žaludek
    • Zklidňuje hlavu
    • Nic mě nenapadá

Dayzen - after party shot = pomocník při kocovině, který Vás nenechá ve štychu. Přináší úlevu při příznacích spojených s nadměrným požitím alkoholu. Užívá se v kombinaci s velkým množstvím vody a to ve dvou dávkách. Před spaním a po bezprostředním probuzení. Je příjemné,že nedráždí žaludek a zklidňuje hlavu. Určitě se hodí mít ho v zásobě. Praktické balení se vejde všude...

• účinek
    • sedliny naspod

tento drink proti kocovině značky Dayzen - after party shot, byl první drink proti kocovině o kterém jsem kdy slyšela a který jsem kdy využila.
    Požila jsemn večer před spaním a pak ráno, pila jsem spolu s 500ml vody, což bylo na mě dosr.
    Po probuzení mě nebolela hlava, což beru jako velké plus

CBD
CBG

Popis produktu

jak After party shot pomáhá

Narození potomka, svatba nebo třeba promoce – to vše jsou důvody k oslavě. I když jinak zastáváte zdravý životní styl, pravděpodobně při těchto příležitostech nevynecháte slavnostní přípitek nebo pár drinků s přáteli. A kocovina? Té už se bát nemusíte. After party shot vám bude krýt záda a druhý den po probuzení Vás zaručeně postaví na nohy.

Není to jen obyčejný „šumák“. After party shot pomůže Vašemu tělu odbourat zbylý alkohol i škodlivé látky, znatelně sníží bolesti hlavy, ale i celkovou nevolnost a dodá Vašemu tělu vitamíny, L-cystein a minerální látky, které je po party potřeba doplnit do organismu.

Zmírňuje příznaky kocoviny

Podpora imunity

Doplňuje vitamíny a minerály

Odbourává zbytkový alkohol proč užít dayzen after party shot?

• Kombinuje 9 aktivních látek – vitamíny a minerály.
  • Probudíte se po oslavě bez kocoviny.
  • Podporuje očistu těla po konzumaci alkoholu a doplňuje do organismu chybějící vitamíny a minerály.
  • Napomáhá k hormonální rovnováze, správnému fungování organismu i zdravému libidu.
  • Synergické složení vyvinuté ve spolupráci s odborníky.
  • Navrženo a vyrobeno v ČR.

• Složení a RHP

Pepř černý, extrakt z plodu 0,48

• *
  • RHP = referenční hodnota příjmu
  • * RHP = RHP není stanovena

1 balení (60 ml) před spaním a 1 balení (60 ml) hned po probuzení spolu – vždy minimálně s 0,5 l čisté vody. dayzen hērō protocol, který si zdarma můžete stáhnout ZDE.

Vhodnost užívání suplementu konzultujte se svým lékařem, obzvláště v případě právě probíhající léčby.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

• SKLADOVÁNÍ: Skladujte uzavřené v suchu, mimo přímé sluneční záření při teplotách 6–25 °C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření urychleně spotřebujte.
  • BALENÍ: 60 ml.
  • VÝROBCE: CBDIAM, s.r.o., Jugoslávská 771/15, 613 00 Brno, IČ: 09104054.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Hodnocení produktu

• Nic mě nenapadá

• účinek
    • sedliny naspod

Po probuzení mě nebolela hlava, což beru jako velké plus

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Složení
    • Úleva
    • Kvalita
    • Dobrý přísun energie
    • Moc mi nepomohl
    • Hlava mě pořád bolela

Super produkt na zápas s kocovinou. Dodá tělu potřebnou energii. Snadné použití po alkoholu a po spánku. Za vyzkoušení určitě stojí. Od žaludku mi udělal lépe. Ale na potíže s hlavou po alkoholu mi moc nepomohl každopádně doporučuji produkt vyzkoušet.

• Účinnost
    • Balení

No na víkend jsme se sešly s prately aby jsme se po dlouhé době sešly a popovídali si. No samozdrejmne to pak pokračovalo pobavení a i s alkoholem. Takové to přátelské popíjení se zhouplo. Ráno samozdrejmne močovina a bolest hlavy. Ale dayzin mi pomohl hodně nečekal sem ze tak dobře zabere. Doporučuji

• Pomoc při kocovine

Přípravek Dayzen - after party shot má praktické balení. Kombinace doplnění hydratace a vitamínu na kocovinu vážně funguje.
    Pocítila jsem útlum bolesti hlavy a nevolnost tak i celkovou únavu. Chutná jako mutivitamínový nápoj takže za mě chuťové dobrý

• Krásná vůně
    • Velikost balení

Potěšilo mě praktické maličké balení, které se vejde do malé kabelky. Při otevření lahvičky zavoněla krásná vůně. Po večírku jsem tento nápoj zkusila a mile mě překvapil, druhý den jsem necítila nevolnost ani bolest hlavy. Všechno tímto nápojem odpadlo.

• Účinky
    • Složení
    • Nutnost dvou dávek
    • Potřeba vypít k dávce alespoň půl litru vodu

S produktem jsem byla spokojená, opravdu funguje. Kocovina byla na druhý den mírnější než obvykle a byla jsem schopná fungovat prakticky bez problémů. Ráno mírná bolest hlavy, která ale po vypití druhé ampulky rychle ustala. Jediné, co mi nevyhovovalo, byla potřeba vypít 0,5 l vody společně s každou ampulkou...

• Chuť
    • Balení
    • Trochu cena

Na tomto produktu si vážím že je vyroben v ČR a opravdu funguje. Možná by mohl být trochu levnější, ale tak zase člověk nepije často do stavu aby měl kocovinu. Dobrá chuť takže za mě v pořádku. Určitě budu užívat dál a doporučím kamarádům. Je dobře aby se o tomto dozvědělo víc lidí

• Účinek
    • Neskutecňě smrdí

Produkt je velice účinný. Bohužel je velký boj tenhle produkt vypít. Strašně mě natahovalo, protože neskutečně smrdí. Něco jako peroxid. Má takovou nažloutlou barvu :)
    Účinek je do 1 hodiny od použití ( druhý den ) doporučuji všem, kteří plánují velkou oslavu