Collalloc 100% bioaktivní mořský kolagen 90 sáčků

Kvalitní mořský bioaktivní 100% kolagen bez příměsí a aditiv, který se v těle snadno vstřebává. Pro podporu zdravé pleti, vlasů, nehtů, ale také vazů, šlach a kloubů. ...
1 610 Kč
Doporučená nabídka Pro-léky.cz

Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 2 431 recenzíDalší informace

Prodlužte si mládí pravidelným doplňováním kolagenu, který má v lidském těle zásadní roli. Kolagen je látka tělu vlastní, vyskytuje se téměř ve všech tkáních, ale s přibývajícím věkem ho v těle ubývá a následkem je pak rychlejší proces stárnutí. Pravidelným užíváním Collallocu dopřejete tělu kvalitní čistý kolagen, který tělo využije přesně tam, kde je ho potřeba.

Pro krásu i zdraví

Kolagen je v těle velmi důležitá látka. Od 25. roku života ale klesá jeho přirozená produkce a jeho nedostatek se projevuje celkovým stárnutím organismu. Pravidelné doplňování kolagenu bude mít vliv na váš vzhled i zdraví. Budete se cítit lépe, budete mít pevnější vlasy, nehty, ale také zdravější vazy a klouby. Kolagen působí také proti bolesti a pomáhá rychlejší regeneraci po zátěži.

Oblast užití
297 g
Vitamíny a minerály
kolagen

• , zakoupeno v MJ - Krása a zdraví

Jedná se jistě o kvalitní rybí kolagen. Já však osobně nemohu ho posoudit, jelikož jsem ho ještě neužívala. Začnu teprve až skončím již koupenou dávku jiného kolagenu.

• , zakoupeno v Pro-léky.cz

297 g
Vitamíny a minerály
kolagen

Špičková švýcarská kvalita

Collalloc je čistý mořský kolagen bez umělých přísad. Má vysokou vstřebatelnost a naše tělo s ním pracuje jako se svým vlastním a využívá ho tam, kde je ho nejvíc potřeba. Produkt nemá žádné vedlejší účinky a je také vhodný při nejrůznějších dietách a omezeních stravy.
Špičková švýcarská kvalita

Velmi jednoduché užívání

Rozpusťte sáček ve sklenici vody nebo oblíbeného studeného nápoje a vypijte. Užívá se jeden sáček denně v kteroukoliv denní dobu.
Velmi jednoduché užívání

Collaloc je kvalitní, účinný a čistý mořský kolagen. Je bioaktivní – to znamená, že se skvěle vstřebává. Díky jeho vlastnostem s ním Vaše tělo zachází skoro stejně, jako by si ho vyrobilo samo a použije jej přesně tam, kde je třeba.

Collalloc je ve formě prášku, který rozpuštíme ve sklenici vody. Nemá žádnou chuť ani barvu. Můžete ho rozpouštět v libovolném studeném nápoji a pít v kteroukoliv denní dobu.

Doplněk stravy Collalloc 100% bioaktivní mořský kolagen:

- zlepšuje pokožku, strie, celulitidu,

- posiluje vlasy, nehty, zuby,

- zesvětluje pigmentové skvrny

- snižuje bolesti kloubů,

- zlepšuje pružnost vazů a šlach,

- zrychluje regeneraci po zátěži.

Vlastnosti Collallocu 100% bioaktivního mořského kolagenu:

- 100% mořský kolagen

- 30 denních dávek po 3300 mg

- obsahuje kolagen z ryb typ I, II a III.

- bioaktivní

- jednoduché dávkování

- země původu Švýcarsko

Složení v 1 sáčku:

3300 mg Hydrolyzovaný kolagen z ryb typ I, II a III (Typ I: 80%, Typ II: 19,5%, Typ III: 0,5%)

Dávkování:

Užívejte 1 sáček denně. Obsah sáčku rozmíchejte ve 200-300 ml pitné vody, ovocného džusu, mléka nebo jiného oblíbeného nápoje (džus, mléko, smoothie) a nechejte po dobu 1 minuty rozpustit.

První měsíc - každý den jeden sáček rozmíchat ve vodě a vypít, druhý měsíc - jeden sáček každý druhý den, od třetího měsíce stačí jen 1 sáček za týden.

Balení:

3x 30 sáčků - dávka na 1 rok

Upozornění:

Doplněk stravy. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Není vhodné pro děti a těhotné ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém a tmavém místě při teplotě 4-25 °C, chraňte před vlhkem, přímým slunečním zářením a sálavým teplem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

• Collalloc je kvalitní produkt obsahující 100% bioaktivní mořský kolagen různých typů, který má pozitivní vliv na pokožku...

Zobrazit celou recenzi na hrasekvlusku.cz

Tento kolagen jen doporučuji. Beru ho už měsíc a viditelné zlepšení na pleti a na vlasech. Dokonce ani nehty se mi už tolik nelámou. Za mě jen doporučuji.

Výborná výživa na nehty, vlasy, ale i pleť. Musím říct, že ač je kůra na několik týdnů, tak já jsem viděla změny už po první týdnu užívání. Super výživa i na klouby. Oceňuji ten záběr jeho účinku.

• , zakoupeno v MJ - Krása a zdraví

• , zakoupeno v Pro-léky.cz