ClineX Parasic 60 tablet

perorální podání
Laktobacily
CBD

• , zakoupeno v Lékárna.cz

Užívám ho teprve pět dni .

• , zakoupeno v Lékárna Bella

• cana
  • , zakoupeno v Lékárna Oáza

• Lepší účinek při trávení a zmírnění zácpy.
    • -

Moje střeva potřebují očistu. Přípravek jsem si objednala již podruhé, zásoba mi již došla. Při první várce se mi zmírnila zácpa a měla jsem pocit lepšího zažívání. Proto chci pokračovat s očistou střev.
    Produkt samozřejmě vřele doporučuji ostatním.
    Tuto prodejnu jsem si vybrala z důvodu nejlevnější ceny produktu, rychlosti obchodu a super informovanosti o zásilce.

Oblast užití
Způsob podání
perorální podání
Laktobacily
CBD

Doplněk stravy Parasic obsahuje vyváženou kombinaci rostlinných látek s důležitými minerály. Doplněk stravy Parasic obsahuje vyváženou kombinaci rostlinných látek s důležitými minerály.

Extrakt listových pupenů ořešáku královského přispívá k přirozené obraně těla proti externím agentům (biologicky aktivním působkům) a k normální funkci střevního traktu.

Extrakt kořene omanu pravého přispívá k normálnímu trávení.

Extrak kořene kurkumy pomáhá udržovat zdravá játra zejména kontrolou zánětlivých reakcí v těle.

Hořčík přispívá k elektrolytické rovnováze těla a k normální činnosti nervové soustavy.

Selen přispívá k normální funkci imunitního systému.

• Složení aktivní látky doplňku stravy Parasic: Kořen omanu pravého (Inula helenium, extrakt) 700 mg, hořčík (oxid hořečnatý) 187,5 mg, listové pupeny ořešáku královského (Juglans regia, extrakt) 40 mg, humínové kyseliny (humát draselný)20 mg, oddenek kurkumy dlouhé (Curcuma longa, 90% extrakt stand. jako kurkumin) 10 mg, semena černuchy seté (Nigella sativa extrakt, 5% saponinů) 10 mg, selen (kvasnice obohacené selenem/selenomethionin) 55 µg v denní dávce 2 tablet Parasic.
  • Celkové složení doplňku stravy Parasic:Kořen omanu pravého (Inula helenium, extrakt), plnidlo (mikrokrystalická celulosa), hořčík (oxid hořečnatý), listové pupeny ořešáku královského (Juglans regia, extrakt), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), směsná složka-potah tablety (hydroxypropylmethylcelulóza, talek, oxid titaničitý, oxid železitý, polyvinylpyrrolidon), selen (kvasnice obohacené selenem), humínové kyseliny (humát draselný), kurkumin, semena černuchy seté (Nigella sativa extrakt).
  • Dávkování:Dospělí nad 18 let užívají 2 tablety Parasic večer před jídlem, které nutné zapít větší dávkou tekutiny (nejlépe vody).
  • Upozornění:Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Doplňky stravy nejsou léky a nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy a vyvážené stravy.

Doplněk stravy Parasic je určen pro dospělé osoby nad 18 let, není určen pro děti do 3 let, kojící a těhotné ženy.

• Uchovávání:Parasic ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 30 °C.
  • Výrobce:ClineX a.s., Praha
  • Balení:60 tablet (cca 54g)

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta55 Kč96 % • 9 907 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Lékárna.cz

Užívám ho teprve pět dni .

• , zakoupeno v Lékárna Bella

• cana

• Manžel trpěl 30let nevysvětlitelnými bolestmi břicha. Prošel několikrát všemi možnými vyšetřeními. Bolesti byly velmi urputné - přímo záchvaty. Přesto byl dle lékařů zdravý. Bolesti doprovázelo nadýmání a říhání. Jeden den bez bolesti byl pro nás svátek. Tablety jí 3. týden. Již po třech dnech bolesti ustaly a zatím je klid. Také jej přestaly bolet klouby. Takže za nás jedno obrovské plus.
    • Nic.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta55 Kč96 % • 9 907 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Lékárna Oáza

• Lepší účinek při trávení a zmírnění zácpy.
    • -

Produkt samozřejmě vřele doporučuji ostatním.

• , zakoupeno v Lékárna Oáza

• Zlepšení trávení, částečné odstranění zácpy, dobrá snášenlivost

Vřele doporučuji výrobek všem, kteří trpí problémy se zážíváním.

• , zakoupeno v MJ - Krása a zdraví

• Na to se musíte zeptat manželky.....

Produkt nebyl pro mne, ale manželku.

• Užívám teprve týden.
    • Věřím, že mi pomůže od potíží.
    • Zatím neumím posoudit účinnost přípravku.

Po měsíci užívání napíšu novou recenzi.
    Moc spěcháte.

Poslední dobou jsem pociťovala bolesti hlavy,kloubů ,trpěla prvně v životě nadýmáním,také jsem byla stále unavena,přestože se stravuji a žiju poměrně zdravě Nikdy jsem podobnými problémy netrpěla.Na internetu jsem našla tento přípravek, příznám se,nijak jsem tomu nevěřila.Po měsíci užívání všechny příznaky vymizely,cítím s plná energie.Včera jsem si objednala další 2 balení

*****

• , zakoupeno v MJ - Krása a zdraví

Produkt užívám teprve 6 dní. Zatím nepozoruji na sobě žádné účinky, takže nemohu hodnotit. Proto bych produkt zatím nedoporučil svým známým, snad je jen na něj upozornil.