Celius Tryptofan plus 50 tablet

unisex
0 g
Množství
50 tbl

Tryptofan plus přináší přírodní cestu k dobré náladě a klidnému spánku. Tryptofan plus je doplněk stravy s obsahem esenciální aminokyseliny L-tryptofan doplněné o extrakt kozlíku lékařského.

Produkt Tryptofan plus obsahuje:

• L-tryptofan - je prekursorem neurohormonů serotoninu, melatoninu, nespočtu druhů enzymů, vitamínů řady B3 a dalších látek.
  • Kozlík lékařský - je léčivá rostlina, známá i pod názvy baldrián, čertikus, kočičí kořen nebo odolen. Extrakt se nejčastěji používá při nespavosti, neurastenii, křečovitých bolestech spojených s mdlobami, neuralgii, slabosti nohou, nervozitě, žaludečními křečemi, nadýmáním a pocitům strachu.

Složení v 1 tobolce:

L-tryptofan, želatina, kozlík lékařský (Valeriana officinalis, extrakt), protispékavé látky (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý)

Obsah účinných látek v jedné tobolce: - 180 mg L-tryptofan, 50 mg kozlík lékařský

Dávkování:

Užívejte 1x denně 1 tobolku. Zapít dostatečným množstvím tekutiny. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců.

Balení: 50 tobolek - dávka na 50 dní

Upozornění:

Doplněk stravy. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí! Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte v suchu při teplotě do 25 °C.

Přípravek užívejte pravidelně před každým větším jídlem. Pokud se přejídáte v pozdějším čase, např. k večeru nebo večer, užívejte přípravek až v odpoledním čase. Pro zvýšení účinnosti můžete užívat AppleSlim 2 hod před plánovaným tréninkem nebo sportovní aktivitou.

3zákazníci nedoporučují produkt

• ne

• nepozoruju žádný efekt

...

• , zakoupeno v Pilulka.cz

Nepociťovala jsem pozitivní účinky na mé potíže se spánkem.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

pro matku na mateřské, která vstává v noci k dětem a pak nemůže zabrat skvělá věc

zatím jsem jej nepoužil

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Funguje - hned po pár dnech zlepšuje náladu a usínání/spaní
    • Cena, větší tobolky

Produkt splnil má očekávání, nezabíjí mozek jako jiné prášky na spaní, ale zlepší a urychlí usínání při zachování pocitu přirozeného spánku.

bezte uz nekam s tim nefunkcnim tryptofanem