CBDex CBD Tinctura parkin 5% 10 ml

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Canatura | Konopí pro zdraví

Vybrala jsem si k mé léčbě konopí a proto tento produkt. Doporučuji i ostatním i když nemám ještě dlouhodobější výsledky.Užívá se mi dobře,jen mi vadí ta chuť,ale to je můj problém s tím se nedá nic dělat alespoň vím,že je to přírodní produkt.S cenou jsem velmi spokojená,protože jsem objevila stejný výrobek o celých 1000 Kč dražší.Více nebudu rozebírat-neznám.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

Vzhledem k tomu že produkt užívám kratší dobu mám pocit částečného zlepšení stavu.

• , zakoupeno v CBDex.eu

Super kopím zase

CBDex.eu (prodejce)

To rádi slyšíme :-) !!!!
    Tým CBDex.eu

Produkt nemá žádné parametry.

Produktová řada CBDex® PARKIN je vysoce účinná pro zklidnění stavu při neurodegenerativních či neurologických projevech u pacientů s Parkinsonovou nebo Tremorovou chorobou, počátečních průvodních symptomech, jako je např. únava, ztuhlost, křeče, či třes v končetinách nebo v zádech, dále problémech se spánkem, stavech pomalosti a samovolných pohybech.

Tinctura CBDex® PARKIN obsahuje směs vitaminů, které zvyšují účinnost výrobku.

CBD 5%

Aplikace kapky do úst

Objem 10ml

Doporučená denní dávka 12 kapek jednorázově nebo 2 x denně 6 kapek

Cena denní dávky 43 Kč (balení 10ml)

Produkty Tinctura obsahují směs vitaminů, které zvyšují účinnost výrobku.   první 100% legální v ČR volně prodejné originální české receptury neobsahuje THC není omamný 100% přírodní produkt není návykový

Produktové informace

Účinné látky: CBD extrakt, vitamin B1 (thiamin hydrochlorid), vitamin B12 (kyanokobalamin), vitamin D (cholekalciferol), biotin (D-biotin), vitamin C (L-askorban sodný)

Nevhodné pro ženy v těhotenství, děti do 5 let

Balení produktu vystačí minimálně na 23 dní (10ml)/ 46 dní (20ml)

Skladujte při pokojové teplotě, trvanlivost je 24 měsíců a po otevření spotřebujte do 2 měsíců

Příbalový leták produktu ke stažení je umístěn v záložce Soubory

Princip účinku CBD

CBD působí jako aktivátor fyziologických funkcí a spouští léčivé schopnosti našeho organismu (lidského těla).

Další významnou úlohu sehrává CBD v oblasti koexistence s přirozenou produkcí Serotoninu (hormonu štěstí), který je přímo odpovědný za vnímání bolesti, stresu, nálad, deprese a úzkosti.

CBD společně se Serotoninem vytváří blahodárný koktejl, který usnadňuje léčebné schopnosti organismu.

Legislativa

Dle současné legislativy ČR a EU platí absolutní zákaz obsahu THC ve výrobcích pro spotřebitele - tzv. nulová tolerance.

Produkty CBDex® jsou certifikovány příslušnými orgány v ČR a jsou platné pro celou EU.

Upozornění

Při užívání produktů s obsahem THC (i minimálním), které nejsou legální, ale přesto jsou na trhu v ČR dostupné, se vystavujete: postihu při řízení dopravního prostředku * trestní odpovědnosti při detekci a způsobené škodě * postihu při pracovním úrazu * krácení pojistného plnění.

CBDex® = garance 100% bezpečnosti.

Společnost CANNABIS Pharma, s.r.o, se podílí na výrobě a izolaci cannabinoidních látek z konopí s Akademií věd, Ústavem chemických procesů v Praze.  Výrobní provoz je plně pod kontrolou státních orgánů ČR, na podkladě uděleného Povolení k zacházení s omamnými látkami.

Klíčová slova

CBD olej

Konopný olej  Cannabidiol  konopí  CBDex  výtažek z konopí  léčivé konopí  legální konopí

• , zakoupeno v Canatura | Konopí pro zdraví

• , zakoupeno v Lékárna.cz