Brainway Synamin Plus 100 kapslí

200 g
Množství
100 tbl

• , zakoupeno v Vitalita.cz

• Manželovi pomohl synamin během 3 dnů,tuky na bocích i břiše mu šli dolů, každý den chodil po páse 1.hod.Bez synaminu to tak rychle nešlo.Je to super produkt.
  • , zakoupeno v Lékárna Typos

200 g
Množství
100 tbl

Brainway Synamin Plus cps.100

• Přípravek k redukci zásobního tuku.
  • Určeno ke kontrole váhy organismu zdravých osob.
  • Zvyšuje výdej energie.
  • Působí proti únavě.

Dávkování 2 kapsle 2x denně, 30 minut před jídly pro urychlené hubnutí, 1 kapsle 2x denně pro udržení váhy nebo pozvolné hubnutí.

Nepřekračujte doporučené dávkování.

Složení

Výtažek z oplodí bigarádie, výtažek z čajovníku, l-karnitin, horčík, chrom, želatina

Upozornění

Přípravek není určen dětem a mladistvým do 18 let. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy a pro osoby s kardiovaskulárním onemocněním. U citlivých osob může dojít ke zvýšení krevního tlaku.

Balení 100 tbl.

• dobrý na dietu
    • ----

dobrý

• , zakoupeno v EU Lékárna

• Jediný výrobek, který mi pomáhá redukovat váhu.
    • Navíc je za příznivou cenu.
    • Absolutně nic.

Synamin Plus užívám měsíc a půl, a při běžné stravě 5x denně, mám o 4 kg méně. Jsem omezená v pohybu, takže jen domácí lehké procvičení a procházky. Nepřejídám se.
    Mám 67 let a při své výšce cca 150 cm jsem měla 81 kg. S dietami zápasím stále a ani drahá Zelená káva mi nepomohla.
    Synamin Plus užívám před obědem a před večeří, nejpozději v 18 hodin. Chodím spát později.
    Vřele doporučuji !!!

• , zakoupeno v Lékárna.cz

podle mého k ničemu

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Přípravek jsem již vyzkoušela dříve s kladným výsledkem
    • proto jsem si ho zakoupila znovu

Přípravek na redukci váhy můžu doporučit z vlastní zkušenosti a je i cenově dostupný.