BIOPREPARÁTY Biomycosin 10 g

BIOMYCOSIN - vhodný pro potlačení nepříznivého mikrobiálního osídlení ran kůže při proleženinách a bércových vředech a pro stimulaci jejich hojení. Návod: - Do 250ml...
Garantovaný nákup z OBCHOD SANTIM

perorální podání
CBD

Zatím nepozoruji žádnou změnu k lepšímu

• , zakoupeno v Chytrá houba.eu

• Velmi málo ošetření za velkou cenu.

Produkt jsem vybral na základě internetové reklamy. Možná, že pomáhá, ale mě nepomohl a to ani minimálně. Pokud by pomohl např. při dlouhodobém užívání, jedná se o finančně velmi náročnou léčbu, kterou si málokterý občan této země může dovolit. Jeho použití je poměrně jednoduché, pro normálního člověka. Ale jak říkám dlouhodobě používat znamená stát se žebrákem. Tím mám na mysli sbírání víček od PET lahví, obtelefonovávání různých sponzorů, ať již občanů nebo institucí. Všichni to jistě znáte ze svého života. Nechci být nikdy takovýmto žebrákem. Doufám, že když mám zdravotní pojištění tak mi pomůže stát a ZP.

• na základě recenze jsem zakoupil tento produkt

Způsob podání
perorální podání
CBD

Návod:

• Do 250ml fyziologického roztoku o pokojové teplotě ( převařená vody s 0,9%soli) vsypeme obsah Biomycosinu, důkladně protřepeme a necháme 5 minut aktivovat.
  • Injekční stříkačkou nasajeme 3x20ml (60ml) a smícháme je s jedním litrem vody pro oplachy okolí ran (používáme nádobu pro oplachy, bez chemických zbytků)
  • Náchylná místa oplachujeme dle běžné praxe. Náchylná místa pokožky neosušujeme a necháme je přirozeně oschnout.
  • Oplachovou vodu  vypustíme do odpadu. Aplikujeme při běžné ranní a večerní toaletě dva dny v kuse (4 aplikace z jednoho balení)
  • Za týden další dvoudenní kůra.
  • Za týden další dvoudenní kůra.  Dále podle potřeby

Obklad:

Po aktivaci (viz bod 1.) namočíme tampon do vzniklého roztoku a přiložíme na okraje rány. Necháme působit po dobu  noci.

Roztok uchováme při pokojové teplotě do druhého dne a celý proces opakujeme. Zbylý roztok vylijeme. Za týden další dvoudenní kůra a dále dle potřeby.

Prevence:

Při příznacích před otevřením vředu postupujeme dle návodu pro oplachy. Po dobu 12 hodin od jednotlivé aplikace nepoužíváme žádné jiné desinfekční přípravky k ošetřování pokožky. V období mezi aplikacemi (pět dní), aby se tampon nepřilepoval k okolí rány

Natřeme povrch tamponu Biogamou a překrýváme bercový vřed

Balení: 1x10g

Upozornění:

Po dobu 12 hodin od jednotlivé koupele nepoužíváme žádné jiné desinfekční přípravky k ošetřování pokožky. Používáme nádoby pro oplachy zbavené chemikálií.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta75 Kč96 % • 2 315xDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 107 147xShop roku '22 - FinalistaDalší informace

1zákazník doporučuje produkt
2zákazníci nedoporučují produkt

Zatím nepozoruji žádnou změnu k lepšímu

• , zakoupeno v Chytrá houba.eu

• Velmi málo ošetření za velkou cenu.

• na základě recenze jsem zakoupil tento produkt
    • lékař mi ho nedoporučil k použití

jednou jsem ho použil k potírání pokožky kolem berce
    a nemohu posoudit objektivně jeho účinek

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta75 Kč96 % • 2 315xDalší informace