Bio Detox Mladý ječmen 100% Bio 500 g

500 g

• , zakoupeno v bio-detox

Jsem s výrobkem naprosto spokojená. Je to výborný osvěžující nápoj, který mi nejlépe chutná, když si ho připravím večer a ráno piju. Jeto má druhá snídaně na cestě do práce. :-)

• skvělý výrobek

doporučuji všem

• srovná zažívání
    • Tento produkt od společnosti Bio-Detox mi přijde oproti konkurenci nekvalitní, jako kdyby byl něčím nastavený, aby se nedělali hrudky... samotná konzistence produktu je divná a po rozmíchání mám pocit, že se zcela nerozpustí a piji jemný prášek.

Objednal jsem jen proto, že můj obvyklý dodavatel neměl skladem.... i přes mírně nižší cenu už nikdy neobjednám.

500 g

Mladý ječmen 500g - 100% sušený extrakt z vylisované šťávy

Kvalitní 100% výtažek z mladého ječmene, žádné přísady!

Mladý ječmen obsahuje vitamíny, které přispívají k posílení imunity organismu a hrajou roli při detoxikaci organismu. Mladý ječmen obsahuje obrovské množství přírodních vitamínů a to vše v podobě v jaké je vaše tělo dokáže nejlépe zužitkovat.Mladý ječmen je svěží, enzymaticky živý nápoj plný vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a aminokyselin. Je zpracován tak šetrně, že zůstává zachováno celé spektrum živých enzymů. Všechny vitamíny a ostatní živiny zůstávají v mladém ječmeni téměř nedotčené.

Mladý ječmen ohromuje v posledních letech odbornou i laickou veřejnost. Je to dáno především tím, že zelený prášek proměňující se po smíchání s vodou na životodárnou šťávu je pro mnohé návratem ke zdraví a tělesné kondici…Obsahuje také mangan a zinek. Mladý ječmen přispívá k obnově acido-alkalické rovnováze. Je nejucelenější zásadotvorná strava. Mladý ječmen obsahuje betakaroten, vitamín C, E a vitamíny řady B: B1, B2, B3, B6, biotin, kyselinu listovou, kyselinu pantotenovou a cholin, příbuzného vitamínu B.

Dávkování:

Dospělí obvykle užívají jednu čajovou lžičku 2x denně nalačno. Děti od 3 let 1/2 čajové lžičky denně. Prášek smíchejte se 150 ml vody, ideálně pomocí šejkru, abyste jinak hořký prášek hodně rozmělnili a získali jemnější chuť. Nikdy nerozpouštějte mladý ječmen ve vodě o teplotě vyšší než 45 °C. Důležité enzymy a vitaminy by se zničily. Pokud vám nápoj nepřipadá chuťově přijatelný, můžete šťávu z mladého ječmene smíchat třeba s rajčatovou nebo mrkvovou šťávou.

UPOZORNĚNÍ

Jedná se o doplněk stravy. Nevhodné pro osoby přecitlivělé na chlorofyl a ječmen. Přirozeně bezlepková potravina. Při užívání tohoto produktu se doporučuje dodržovat dostatečný pitný režim. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10–25 °C .

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v bio-detox

• Naprosté zklamání, určitě není 100% sušená šťáva, nápoj chutná jako siláž, seno dohromady, dělá sedlinu na dně. 1000 Kč se dá investovat lépe než do vysušeného prachu možná z ječmene... T

rozhodně nekupovat

• skvělý výrobek

doporučuji všem

• Je to ječmen, špatná kvalita, ale pořád je to ječmen, takže nějaké účinky tam jsou.
    • Není zcela rozpustný, naředěno drcenou trávou nebo jinou směsí, nejhorší kvalita, kterou jsem zatím měl... v žádném případě nedoporučuji.

!!! MADE IN CHINA !!!

• Má dobrou chuť
    • Myslím si že je barvený nějakým zeleným barvivem..V těle se ta barva nerozpustí a vychází zelená barva z těla ven a to v křiklavě zelené barvě..Nedoporučila bych tento produkt, protože jsou u nás na trhu mnohem kvalitnější a nechci zde uvádět výrobek od jedné české firmy, která se zabývá i léčivy, tedy převážně léčivy

Myslím jsi že jsou mnohem kvalitnější, ale sice nemají tak perfektní barvičku, ale hodně pomáhají s pravidelnou stolicí a cítím se po nich skvěle..Po mladém bio zeleném ječmenu z Číny, od této firmy, jsem nic takového nepociťovala.
    Mám už mnoho zkušeností s mladým ječmenem a tento bych kvalifikovala jako nejméně účinný.
    Správná konzistence má být trochu hůře rozpustitelná, ale to značí jen o tom, že v tom nejsou žádné jiné přísady.
    Toť vše na můj názor na tento produkt.

• srovná zažívání

• , zakoupeno v bio-detox

• přípravek kupuji hlavně kvůli střevní floře a pročišťování střev

Pokládám produkt za účinný, neboť mi opravdu pomáhá srovnávat střevní floru a navíc jeho cena se mi jeví jako přijatelná v porovnání se zahraničními vyrobky.

• , zakoupeno v bio-detox

• vitalitu a perfektní očistu těla
    • snadné a dostupné

perfektní pro celkovou očistu těla
    cítím se o několik let mladší
    ječmen se užívá velice dobře ve formě nápoje a chutná mi
    určitě bych ho všem doporučila
    Každý se určitě chce cítit dobře a vitálně

• perfektní kavlita
    • chutná přesně tak jak má
    • účinek citelný ihned

Bez mladého ječmene už ani ránu. A tento konkrétní je naprosto perfektní. Určitě mohu všem jena n jen doporučit. Už jsem zkoušela mnoho přípravků, ale tento je s ohledem na cenu a kvalitu pro mě ze všech nejlepší. Konkrétně Bio- Detox mě nikdy nezklamal.

• odstranění trávících problémů

Produkt doporučuji, já jsem zaznamenala výsledky