Barny`s NovoFerrin 30 kapslí

BALENÍ 30 kapslí - dávka na 1 měsíc DÁVKOVÁNÍ Užívejte 1 kapsli ráno na lačno. POPIS Aktuální množství železa v těle je u dospělého člověka mezi 3-4 gramy, denně lidské tělo...
Garantovaný nákup z MJ - Krása a zdraví

Skladem • 1 varianta52 Kč97 % • 13 756 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč97 % • 2 003 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 10 927 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč96 % • 9 907 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 131 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta75 Kč100 % • 513 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč98 % • 20 732 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč97 % • 1 989 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 272 452 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta91 % • 40 recenzíDalší informace

Způsob podání
perorální podání
Laktobacily

• , zakoupeno v sLéky.cz

podle mne - jedno z nejlepsich "zelez" na trhu..

• , zakoupeno v Benu.cz

• Některé přípravky se železem dráždí zažívání nebo projímají. Tento snáším bez problémů, ještě nikdy mi žádné zažívací problémy nezpůsobil.
  • , zakoupeno v Parfemy-Premier.cz

Nezlobí mě po něm zažívání.

Oblast užití
perorální podání
Laktobacily

BALENÍ 30 kapslí - dávka na 1 měsíc

DÁVKOVÁNÍ

Užívejte 1 kapsli ráno na lačno.

POPIS

Aktuální množství železa v těle je u dospělého člověka mezi 3-4 gramy, denně lidské tělo ztrácí 1-2 mg železa, které je nutné doplnit v potravě. Z důvodu dietních chyb, lékových interakcí nebo genetickou poruchou regulačních proteinů může dojít ke snížení resorpce železa organismem.

Doplnění příjmu běžnými formami železa je často provázeno nežádoucími účinky, jako je železitá pachuť v ústech, nevolnost, nechutenství, křeče v břiše nebo zácpa. Řešením je zamezení kontaktu železa se sliznicemi žaludku a střev.

Přípravek BARNY´S NOVOFERRIN obsahuje UNIKÁTNÍ FORMU ŽELEZA, po kterém vám NEBUDE ŠPATNĚ, díky technologii biokompatibilních liposomů, které ZAMEZUJÍ DRÁŽDĚNÍ SLIZNIC A NĚKOLIKANÁSOBNĚ

ZVYŠUJÍ VSTŘEBATELNOST ŽELEZA.

PŘÍDATNÉ LÁTKY

Amilogel K (plnidlo), stearan hořečnatý (emulgátor), aerosil - oxid křemičitý (protispékavá látka), oxid titaničitý (barvivo)

UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Přípravek není určen pro děti do 3 let. Skladujte při teplotě do 25 °C. Vyrobeno ve farmaceutické kvalitě standardu GMP.

Země původu Kanada.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 224 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta85 Kč92 % • 443 recenzíDalší informace

• Zvyšuje hladinu železa v krzi
    • Žádné nevolnosti

Výborný produkt. Delší dobu jsem léčila chudokrevnost postupně 4 jinými doplňky stravy včetně jednoho na předpis. Nemělo to téměř žádný efekt a až po braní Novoferrinu (na krev jsem šla po 3 měs.) mám krev v normě.
    Důležité je vyhnout se 2 hodiny před a po konzumaci čaje nebo kávy (vč. bez kofeinové), jinak se vám do krve železo téměř nevstřebá.

• Užívám zatím třetí den a cítím se mnohem lépe. Dříve jsem brala železo předepsané od lékaře, se kterým jsem měla zažívací problémy. Nyní žádné problémy nemám. V lékárně doporučili užívat navíc vitamín C.

• , zakoupeno v sLéky.cz

podle mne - jedno z nejlepsich "zelez" na trhu..

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 224 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Benu.cz

• , zakoupeno v Parfemy-Premier.cz

Nezlobí mě po něm zažívání.

• , zakoupeno v Barnys

• snese se s ostastními léky, které užívám
  • , zakoupeno v sLéky.cz

S produktem jsem zatím spokojena a doporučuji ho dalším lidem.

• , zakoupeno v Lékárna pohoda

• Celkem dobrý zdroj železa, ale bohužel chybí nezbytné vitaminy, bez kterých se železo vstřebává jen velmi stěží: kyselina listová (B9), vit. B12 a vit. C.

Při doplnění vitamínů B9, B12 a vit. C doporučuji.

• Bezva produkt
    • Nic jsem nenašla

Trpím nedostatkem železa už od střední školy. Předtím jsem užívala taky železo, ale vždycky mi po tabletách bylo nevolno. Ale po novoferrin žádné potíže necítím a pomáhá :)

• Funguje
    • Nebude Vám po něm blbě
    • Nebudete mít zácpu

Doporučuji.
    Potřebovala jsem eliminovat únavu, potřebovala jsem zmírnit padání vlasů v zátěži. Spolu s s přípravkem Biosil Forte se podařilo.
    Trpělivost, nic nefunguje druhý den a ani za týden.