Barny`s Celadrin Extra silný kapslí 70

Množství
60 tbl

bolesti kloubů ustupují

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• opravdu funguje, předtím jsem měla klokana, s ním jsem ale zlepšení nepozorovala.
  • , zakoupeno v Vitalita.cz

• zatim nelze posoudit

Forma produktu
kapsle
0 g
Množství
60 tbl

Esterifikované mastné kyseliny fungují na zcela jiném principu, než přípravky s obsahem glukosamin a chondroitin sulfátu. Efekt Celadrinu je tak patrný již během několika dnů od začátku užívání. Ve formě rychleji vstřebavatelných kapslí se z trávicího traktu účinněji vstřebává a snadno proniká do buněk cílových tkání, kde působí rychleji než tabletové formy kloubních přípravků.

Vitamin C doporučujeme užívat:

• zdravé populaci
  • osobám se zvýšenou potřebou příjmu vitaminu C pro podporu normální tvorby kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí

EFAC doporučujeme užívat: - všem generacím a rekreačním a profesionálním sportovcům s odkazem na doporučení FIMS (Mezinárodní federace sportovního lékařstv

ZDROJ VITAMINU C

• Složení: (1 kapsle):
  • Celadrin™ Veggie 500 mg (US Patent # 5,569,676) – obsahuje esteryfi kované mastné kyseliny (EFAC): myristovou, myristoolejovou, palmitoolejovou, laurovou, palmitovou a olejovou; standardizováno na obsah cetyl myristátu – min. 78 mg; složení: (1 kapsle): Celadrin™ Veggie, maltodextrin, arabská guma – emulgátor, hydroxypropylmethylcelulóza, vitamin C (askorbát sodný, 40 mg – 50 % RHP), stearan hořečnatý – protispékavá látka, oxid křemičitý – protispékavá látka, oxid titaničitý – barvivo. RHP – referenční hodnota příjmu.
  • Dávkování:

Děti od 12 let 1 kapsli denně. Dospělí 1-2 kapsle denně. Jednu kapsli denně užívejte při kombinaci s přípravkem KLOUBNÍ superMIX (balení Celadrin™ locomotive™ na dva měsíce), dvě kapsle denně při samostatném užívání. Doporučujeme užívat spolu s jídlem nebo po jídle, zapijte dostatečným množstvím tekutin. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Skladujte při teplotě do 25°C. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na obalu.

Balení:  60+10 kapslí

Hmotnost kapslí:  39,6 g (60 kapslí po 0,66 g).

Země původu:

Kanada.

bolesti kloubů ustupují

• , zakoupeno v Vitalita.cz

• zatim nelze posoudit

• Zlepšení stavu.
    • Cena.

Přípravek nemám vyzkoušen osobně, ale podle zpětné vazby je užívání znát - užíváno na vysoký stupeň artrózy.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Podle čt obsahuje co je napsáno na obalu.
    • Nevím

Jsem s ním spokojen.

• , zakoupeno v Lékárna Krupská

• ono to asi fakt funguje, zkuste to taky
    • no asi cena, je třeba užívat dlouhodobě, ale když to pomáhá, tak to za to dám

cítím, že mi pomáhá, doporučuji

• 0.

Dříve už jsem Celadrin užíval a byl jsem spokojen.Rozhodl jsem se proto pro opakování.

• , zakoupeno v Aléky.cz

Lék již používám několik let a jsem s ním naprosto spokojen.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• je vysoce a rychle účinný

Tento produkt jsem si vybrala na zkoušku náhodou, a jsem velmi překvapená, jak je tento lék kvalitní. Řadu měsíců, jsem se léčila a kupovala léky od bolesti kloubů z lékáren a NIC mi celé měsíce nezabralo !
    S tímto produktem už nemám skoro žádné bolesti ani ve dne, ani v noci, a jsem na tom lépe o 80% a to teprve užívám velmi krátkou dobu.( 14 dní )
    Navíc u toho nejsou žádné nežádoucí účinky !
    Také chci zdůraznit,že nato, že je velmi účinný, není moc drahý a je pro všechny, cenově dostupný.!
    Je to bezpečný a VELICE účinný lék, který mě hodně překvapil, jako žádný jiný předtím, a funguje přesně tak , jak je to popsané u tohoto léku !
    Tento lék vřele doporučuji všem, kteří trpí neustálými bolestmi kloubů ve dne i v noci, a je dostupný pro všechny nemocné lidi i s malým příjmem !
    Tento lék odpovídá ceně i kvalitě.
    Tento lék se účinností od bolestí, nedá srovnat s léky zakoupené v lékárnách , protože mi nikdy lék od bolesti kloubů zakoupený v lékárně žádný nepomohl , naopak mi ještě zhoršil zdraví nežádoucími účinky .
    Jsem velmi spokojená s koupi tohoto vysoce účinného přírodního produktu - Barnys Celadrin EXTRA SILNÝ cps.70 - a moje léčba bude nadále pokračovat až do úplného uzdravení, ale i pak ho budu užívat nadále jako prevenci.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• pro mě osobně to je naprosto perfektní produkt. používám jako prevenci.

naprostá spokojenost.