AWA superfoods Ječmen 200 g + Chlorella 200 g

200 g

• , zakoupeno v awashop.cz

• Rychlé dodání a pěkně zabaleno. Dostal jsem k tomu pěkný šejkr. Ale to je tak vše...
    • Nedá se to jíst. Původ čína. Mám velké pochyby zda tento výrobek může být zdraví prospěšný (špíše neprospěšný...). Obzvláště chlorella má příšernou chuť. Mladý ječmen mi připadne jen jako rozemleté seno. Nejsem propagátor výrobků GW ale mezi tímto a GW je velký kvalitativní rozdíl!!! Nemohu porovnávat s jinými značkami protože jsem je nezkusil.

Dle mého názoru nekvalitní výrobek. Nebudu to konzumovat a raději to vyhodím. Asi bych měl po dodavateli požadovat vrácení peněz. Chtěl jsem ušetřit ale v tomto případě se to nevyplatí.

• , zakoupeno v Vše pro zdraví

AWA superfoods Chlorella prášek 200g

AWA superfoods Ječmen prášek 200g shaker 600ml

Doplněk stravy

Země původu: Čína

Vážení zákazníci, díky nařízení EU č.432/2012(ze dne 16. května  2012) není možné uvádět u výrobků léčebná tvrzení ani na ně jakkoli odkazovat. Z tohoto důvodu jsme byly nuceni odstranit doporučení produktů vhodné k léčbě jednotlivých potíží. Můžeme použít pouze tvrzení, která jsou schválena EU a která neuvádějí konkrétní nemoci.

Bohužel vám to ztíží orientaci při výběru produktů, proto pokud si nebudete vědět rady obraťte se na nás buď telefonicky nebo e-mailem, rádi vám poradíme.

Dodavatel-výrobce: RAZAT STYLE CZ, spol. s r.o, Orlí 16, 602 00 Brno

1zákazník doporučuje produkt
2zákazníci nedoporučují produkt

• NEDOPORUČUJI COKOLIV KUPOVAT OD AWA SUPERFOODS jsou to překupníci, u kterých ani nevíte co je to za obsah nakoupí největší humus a pak to dají do svého pytlíčku a napíšou tam nejlepší hodnoty.Objednala jsem ječmen + chlorellu a při prvním pití to letělo do záchodu větší sajrajt jsem neviděla a když jsem volala s majitelem obchodu www.vseprozdravi-tcm.cz tak mi řekl že mám smůlu že to reklamovat nejde že už jsem to otevřela!!!
  • , zakoupeno v awashop.cz

• , zakoupeno v Vše pro zdraví