ASP Vláknina pro děti 100 g

BALENÍ 100 g DÁVKOVÁNÍ Dávkování je odlišné dle věku dítěte. Od ukončeného 6. měsíce do 12. měsíce - rozmíchejte 1x denně půl odměrky ve 100 ml vody. Od 12. měsíce...
Garantovaný nákup z centralnilekarna.cz

Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 107 901 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč98 % • 1 986 recenzíDalší informace

Už jsme vyzkoušeli téměř vše,ale až vláknina pomohla

• , zakoupeno v Lékárna AVE

• pomáhá při zácpě u dětí
    • špatně se rozmíchává

Tuto vlákninu jsem začala dceři podávat pravidelně, protože dost trpěla na zácpy. Doporučení na tento produkt jsem našla na internetu. Vlákninu ale kombinuji ještě s dalšími přípravky, takže těžko říct, který působí nejlépe, nebo jestli působí jenom v kombinaci, ale je fakt, že zácpy jsme se opravdu zbavili.
    Vláknina se má rozmíchat v nápoji, já ale ať míchám, jak míchám, tak tam mám pak vždycky hrudky. Dceři to naštěstí nevadí, ale někomu by mohlo.

• , zakoupeno v sLéky.cz

• věřím, že kdyby se mi podařilo do syna tu vlákninu do syna dostat, že by mu se zácpou pomohla
    • nerozpustí se, zhoustne tekutina, do které se vláknina dá

CBD
CBG

BALENÍ 100 g

DÁVKOVÁNÍ

Dávkování je odlišné dle věku dítěte.

Od 12. měsíce rozmíchejte 1-2x denně jednu odměrku ve 100 ml vody, nebo ovocné šťávy. K zapití této dávky podejte dítěti dalších 100 ml vody nebo ovocné šťávy.

PŘÍDATNÉ LÁTKY

Xanthan, guma guar,

UPOZORNĚNÍ

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• , zakoupeno v sLéky.cz

• nerozpustí se, zhoustne tekutina, do které se vláknina dá
    • špatně se do dítěte dostává

jelikož se to do syna nedá dostat, tak se pořízení míjí účinkem

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MJ - Krása a zdraví

• syn měl po ní více energie, i když jí málo
    • příjemná chuť
    • musí se dávkovat opatrně, aby jogurt nebyl příliš hustý

výborná pro rodiče malých dětí, rozhodně doporučuji vyzkoušet, pokud má vaše dítě průjem, zácpu nebo jí málo a chcete, aby strava byla vydatnější