Arkopharma Forcapil 180 tablet

pro vegany
CBD
CBG

• , zakoupeno v sLéky.cz

• Zdá se, žo funguje! :-)

Forcapil mi byl doporučen kožní lékařkou. Vlasy přestaly brzy padat a zdá se, že dorůstají nové...

Oblast užití
Vhodné pro
pro vegany
CBD
CBG

Díky dokonalému složení dodají tobolky FORCAPIL® vašim vlasům i nehtům všechny potřebné živiny. Mezi ty nejcennější patří L–cystin, L-metionin, aminokyseliny, vitamíny spolu se zinkem a biotinem.

Je to právě L-cystin, L-metionin v kombinaci společně se zinkem a biotinem, kdo v případě zdravých pramenů hrají hlavní roli. Jednou ze složek vlasů je totiž keratin, protein, který jim dodává pružnost, pevnost a lesk. Keratin je syntetizovaný z aminokyselin obsahujících síru prostřednictvím působení zinku a vitamínů skupiny B. Pokud zinek a biotin tělu chybí, začne se tento nedostatek v první vlně projevovat právě poškozením kadeří a nehtů. Není nic snazšího, než jim obě látky dodat ve formě doplňku stravy Forcapil®.

• Forcapil® dodává nejdůležitější stavební složky vlasů: Metionin, Cystin
  • Forcapil® podporuje zabudování aminokyselin obsahující síru: Vitamin B6 Vitamin B9 3
  • Forcapil® stimuluje vytváření nových vlasů ve vlasové cibulce: Biotin, Zinek, Vitamin D3
  • Forcapil® pomáhá snižovat sekreci kožního mazu: Zinek
  • Výsledky klinické studie: po 6 měsících užívání přípravku FORCAPIL (testované ženy byly ve věku od 18 do 65 let):
  • Test vypadávání vlasů: o 66,5% nižší počet individuálně vypadených vlasů po intenzivním česání.

Hodnocení přípravku FORCAPIL uživatelkami:

• 23,7% zlepšení celkového vzhledu vlasů
  • 48,6% vyšší lesk a krásnější vzhled vlasů
  • 32,6% zlepšení pružnosti, hebkosti a tvárnosti vlasů

Složení v denní dávce (2 tobolky): 300 mg L-cystin, 100 mg L-metionin, 18 mg vitamin B5, 15 mg zinek, 2 mg vitamin B6, 450 µg D-biotin, 200 µg vitamín B9, 5 µg vitamín D

Přídatné látky: plnidlo: celulóza, protihrudkující látka: stearan hořečnatý, obal tobolky: hydroxypropylmethylcelulóza, barviva: oxid titaničitý, oxid železitý

Dávkování:

Užívejte 2 tobolky ráno. Zapijte velkou sklenicí vody během snídaně. Účinek FORCAPILU je viditelný už po prvním měsíci! Ideálních výsledků dosáhnete při užívání po dobu 3 měsíců.

Balení: 60 tobolek - dávka na 1 měsíc 180 tobolek - dávka na 3 měsíce

Upozornění:

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

• Za mě produkt co opravdu funguje. Byla jsem ze začátku nedůvěřivá (pár produktů jsme již zkusila a byly to jen vyhozené peníze), díky své kadeřnici jsem si Forcapil koupila a jsem nadšená! Po 3 týdnech mi vlasy přestaly padat, nyní mi dokonce rostou nové.

• Forcapil beru 2 měsíce a jsem moc spokojená. Měla jsem vždy řidké vlasy, do toho mi začaly padat (nejspíš kvůli stresu a nedostatku vitamínů). Byla jsem z toho nešťastná. nyní mám konečně od padání pokoj, vlasy jsou teď zdravější a jemnější. První viditelné výsledky přišly cca po 14ti dnech, kdy se mi konečně přestaly lámat nehty. Za sebe moc doporučuji.

Za mě super

• , zakoupeno v sLéky.cz

• Zdá se, žo funguje! :-)

• podpora růstu nových vlasů
    • zklidnění a regenerace pokožky
    • zmírnění lámání nehtů

Přípravek doporučuji. Během prvních 14 dnů mi opravdu moc pomohl. Budu jej brát i nadále.