Klas Super Acidophilus plus 6 miliard 60 tablet

Acidophilus plus 6 miliard aktivních bakterií - doplněk stravy. Acidophilus je kultura užitečných bakterií, které přirozeně žijí v našich střevech. Dojde-li k jejich...
Garantovaný nákup z ZDRAVI-GLOBAL.CZ

perorální podání
CBD

velké množství laktobacilů

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• Velmi mi pomohl při zažívacích obtížích (průjmy, většinou opravdu nesnesitelné křeče a pak naopak zácpa)
    • Balení na 2 měsíce
    • Příznivá cena (možná jak pro koho, ale já jsem ochotná zaplatit téměř cokoli jen aby se mi ulevilo)
    • Za mě nic

Pro lidi, kteří trpí střídavými průjmy a zácpami či jinými problémy se zažíváním tento produkt doporučuji. Mě osobně velmi pomohl. Nyní už užívám druhé balení a mohu jen chválit. Konečně "chodím" pravidelně :)

Výborná podpora trávení

od 3 let
Způsob podání
perorální podání
CBD

Acidophilus plus 6 miliard aktivních bakterií - doplněk stravy.

Acidophilus je kultura užitečných bakterií, které přirozeně žijí v našich střevech. Dojde-li k jejich nedostatku, vzniká dysbióza a většinou i candidová infekce. Ve střevech se poté rychle množí hnilobné bakterie, vznikají různé toxické látky, což má velmi neblahý vliv na celý organismus člověka. Přípravek Super Acidophilus plus se vyznačuje zvlášť silnou dávkou zdraví prospěšných bakterií (6 miliard v 1 kapsli), což zaručuje úspěšnou kolonizaci střeva.

Přečtěte si osobní zkušenosti a recenze tohoto produktu od uživatelů na portálu Heuréka.

Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení. Podrobné informace o zdravotním působení si musíte sami dohledat na internetu.

Děkujeme za pochopení.

Složení

Maltodextrin, bakteriální kultura, nosič: stearan hořečnatý, kyselina askorbová, želatinová kapsle.

Nutriční hodnoty na 100 g

• Energie: 794,2 Kj / 190 Kcal
  • Bílkoviny: 20 g
  • Sacharidy: 5 g
  • Tuky: 10 g

Užívání 1 - 3 kapsle denně. Nepřekračujte uvedené denní dávkování. Tablety polykáme celé asi 30 minut před jídlem.

Jako prevenci: 1kapsle denně.

Upozornění

Není určeno dětem do 3 let.

Skladování

Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě do 25°C v uzavřeném obalu.

Velikost balení 60 kapslí /21,4 g

Informace o značce KLAS

Firma KLAS je zárukou potravinových doplňků nejvyšší kvality již od roku 1991. Důkazem toho jsou desetitisíce spokojených a mimořádně věrných uživatelů. Firma KLAS vznikla jako malá prodejna zdravé výživy. Již zde začali sbírat první bohaté zkušenosti s potravinovými doplňky. Motto firmy KLAS bylo a stále je: Měníme vztah lidí, k vlastnímu zdraví.

Sortiment přípravků KLASu zahrnuje vitamíny, minerály, rostlinné a bylinné extrakty i probiotické kultury.

Pečlivý výběr surovin, které pocházejí z různých koutů světa, je pro ně samozřejmostí a vyžadují jejich nekompromisní jakost. Jednotlivé přípravky KLAS jsou vyvinuty ve spolupráci klasické a alternativní medicíny tak, aby odvedly nežádoucí škodliviny a naopak doplnily tělu chybějící látky.

Cílem hlubokého léčebného procesu je navrácení potřebných samoléčebných funkcí těla a dosažení zdraví. Přípravky KLASu jsou tedy určeny pro ty zákazníky, kteří ví, že jsou zodpovědní za vlastní zdraví a chtějí se vyléčit v duchu motta KLASu Mění vztah lidí k vlastnímu zdraví.

Další produkty značky KLAS

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

3zákazníci nedoporučují produkt

velké množství laktobacilů

• Balení na 2 měsíce
    • Za mě nic

Výborná podpora trávení

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• 100%

Je účinný, velmi dobře působí i preventivně na střeva i zažívání.

• zlepšení vyprazdnování
    • kromě ceny mne ted nic nenapadá

vybrala jsem si produkt podle dobrých recenzí.myslím/jestli to není z jiných důvodů/,zlepšilo se mi asi po 14 dnech vyprazdnování ve smyslu množství stolice,prominte ta slova.mě se polyká dobře,chystám se koupit i manželovi a 87leté mamince,kteří také mají problémy se stolicí a budu doufat,že jim pomůže,i když každý člověk je jiný.jen počkám na slevu,nebo na poštovné zdarma,peněz se nedostává.

• , zakoupeno v AlfaFIT

• Rychlý a zaručeně pozitivní účinek na střevní mikroflóru.

Klas Super Acidophilius užívám pravidelně téměř rok. Jsem celiatik a produkt mi spolehlivě pomáhá udržovat dobrou peristaltiku střev.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

Jedno z nejkvalitnějších probiotik na trhu.
    Objednávám už potřetí a jsem velice spokojena.
    Problémy s trávením se upravily.
    Určitě bych doporučila.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Doporučila mi kamarádka s podobnými problémy: zácpa a mykozy. Došlo k částečnému vyřešení potíží, je poznat, že pilulka v těle pracuje, ale v mém případě půjde nejspíš o složitější problém, který probiotika nevyřeší.
    • po měsíci užívání se zatím trávení nijak výrazně neupravilo

Očekávala jsem řešení dvou problémů: zácpy a opakujících se mykoz. Mohu potvrdit, že za měsíc, co tyto probiotika užívám, se zatím náznaky mykozy neobjevily a to je při tomto horkém letním počasí co říct. Vyprazdňování jde sice o něco málo snáz, ale na pravidelnou stolici jsem se zatím nedopracovala. Cca před týdnem jsem ještě přidala psyllium, tak uvidíme, jestli to pomůže.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• vhodné lactob. i pro HIT
    • i zánět střeva

doporučuji, pomáhá stabilizovat střevní mikrofloru

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• upravuje trávení, jsem spokojená
    • mohl by být levnější

doporučuji tomu, kdo má potíže s trávením, zabírá