Klas Balancer 60 tablet

perorální podání
CBD
Vhodné pro
pro vegany

Balancer Klas je harmonicky vyvážená kombinace aminokyselin a přírodních složek. Celý přípravek je postaven tak, aby mimo jiné obnovoval křehkou rovnováhu organismu žen i mužů.

Kdy Balancer Klas pomáhá:

• zmírňuje potíže v menopauze,
  • odstraňuje premenstruační syndrom a upravuje menstruační cyklus,
  • silně detoxikuje jaterní buňky, zabraňuje vzniku cirhózy jater a zamezuje jejich toxickému poškození,
  • účinkuje proti zvětšení prostaty,
  • zabraňuje alergickým reakcím a zvyšuje obranyschopnost lidského těla,
  • zamezuje arterioskleróze cév a ischemické chorobě srdeční,
  • snižuje vysoký krevní tlak,
  • zabraňuje vzniku křečových žil a hemoroidů,
  • harmonizuje kyselost a zásaditost v organismu,
  • působí proti anémii,
  • významně zlepšuje funkci ledvin a močového systému,
  • pomáhá stabilizovat hladinu cukru v krvi,
  • snižuje riziko rozšíření šedého zákalu a s tím související postupné nevidomosti,
  • napomáhá potlačit růst pozměněných buněk a snižit negativní dopady chemoterapie a ozařování.

Produkt Balancer Klas obsahuje:

• Ostropestřec mariánský - je používám mimo jiné pro podporu ochrany buněk a jejich regeneraci.
  • Chlorella - je sladkovodní řasa, která obsahuje základní aminokyseliny a řadu vitamínů a minerálních látek. Je ideálním doplňkem očistných kúr a redukčních režimů.
  • L-ornitin - napomáhá normalizovat funkce jater prostřednictvím regulace cyklu močoviny.
  • Taurin - je důležitý pro energetický metabolismus a přispívá k ochraně proteinů DNA a lipidů před oxidačním poškozením.

Zvýhodněné balení: 2x 60 tbl. - dávka na 2-4 měsíce

Složení v 1 kapsli 75 mg Smetanka lékařská (pampeliška, Taraxacum officinale, extrakt z kořene), 75 mg Chlorella (sušený prášek řasy), 50 mg Ostropestřec mariánský (Silybum marianum, extrakt ze semen 30:1 - odpovídá 1500 mg účinné látky), 50 mg L-glycin, 50 mg L-taurin, 25 mg L-ornitin HCL, 15 mg alfa-lipoová kyselina, 10 mg Resveratrol (extrakt z kořene křídlatky kopinaté),

Přídatné látky: želatinová kapsle

Dávkování:

Užívejte 1-2 kapsle denně. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu 2-3 měsíců.

Balení: 60 kapslí - dávka na 1-2 měsíce

Upozornění:

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neobsahuje lepek. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v uzavřeném obalu.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Lékárna.cz

Spokojenost

• , zakoupeno v Příroda uzdravuje

cena super , obchodník neuporoznil dobu aspirace

• Je to prírodný materiál
    • Verím že tieto bylinky mi pomôžu

V tomto produkte sa nachádzajú látky mne prospešné
    Produkt sa mi dobre užíva

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

produkt jsem vybrala z důvodu,že byl nabízen k léčbě mých potíží.Již jsem ho jednou užívala a byla jsem spokojená. Určitě bych ho doporučila ostatním ze zdravotních důvodů.
    Jsem spokojená

• , zakoupeno v AlfaFIT

Zatiaľ ešte neviem celkom posúdiť, pretože produkt beriem iba druhý týždeň. Ale už po týždni sa cítim oveľa lepšie. Som s ním zatiaľ spkojná a verím, že prispeje k môjmu vyliečeniu sa.
    Viac budem vedieť po jeho celkovom doužívani, kedže mám odporučené 3 balenia. Ale už by som ho odporučila všetkým, ktorí majú alebo budú mať podobné problémy ako ja.

• velikost balení
    • po cca měsíci užívání zatím nepociťuji výraznou úlevu

S výrobky Klas mám dobré zkušenosti, proto jsem si vybrala Balancer.Bohužel po více než měsíčním užívání se zatím výrazná úleva nedostavila. Pokud nastoupí pozitivní účinek, bude to rozhodně po delší době užívání.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• Super na urovnání menstruace.

Díky používání Balanceru 1-0-1 a LKVB6 1-0-0 se mi urovnal menstruační cyklus a podařilo otěhotnět. Měla jsem problémy s otěhotněním, užívala jsem různé hormony i injekčně a po půlročním užívání těchto zázraků to šlo samo.

Tobolky jsem si koupila a výsldek nikde! Potom jsem si koupila Elison a až v tu chvíli (cca za měsíc) jsem výsledky viděla! Všem doporučuji

• Popis o účinku tablet
    • S popisem nesouhlasí etiketa na výrobku tam je uvedeno absolutně něco jiného než se uvádí v internetovém obchodě.

Mám stále zvýšené jaterní testy.Zkušenosti vlastní zatím nemohu uvést,protože tablety zatím užívám krátce.Produkt se užívá dobře.Zatím by jsem nikomu nic nedoporučoval.Krátká doba užívání.Příští nákup učiním raději v lékárně.

výborný