Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Specifikace Enterosgel 225g

Popis produktu

Enterosgel se skládá ze 70 % hydrogelu kyseliny metylkřemičité a z 30 % vody. Jedná se o zdravotnický prostředek. Napomáhá přirozené detoxikaci.

Detoxikační program s Enterosgelem pomáhá eliminovat přetížení organizmu toxickými zplodinami ze zevního i vnitřního prostředí a normalizovat přetíženou látkovou výměnu.


Enterosgel je inovativní střevní adsorbent (enterosorbent), který působí v trávicím traktu, kde na sebe váže toxiny, škodlivé látky, patogeny a alergeny a odvádí je z těla ven.


Účinky:
Předchází vzniku toxických reakcí a alergenních reakcí nebo je oslabuje,
urychluje odstranění alkoholu z organismu,
pomáhá obnovit užitečnou mikroflóru trávicího traktu,
chrání sliznice trávicího traktu,
podporuje hojení poškozené sliznice.


Dávkování:
Enterosgel se užívá 3x denně 15 g, tj. 1 polévková lžíce nebo 1 sáček vnitřně 1 - 2 hodiny před nebo po jídle, zapíjí se vodou nebo se podává rozmíchaný ve 150 ml vody.
Enterosgel je vhodný i pro novorozence, těhotné i kojící ženy.


Upozornění:
Nepřekračujte denní dávku. Při vytlačování gelu z tuby se může nejprve objevit malé množství tekutiny. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.
 

Recenze Enterosgel 225g (129)

Parametry produktu

Souhrn

Výrobce Bioline Products opravit
Příznaky trávení a žaludek opravit
Typ produktu doplňky stravy opravit
Určení unisex opravit
Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Kontaktujte nás!

Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost.
Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.